Wordpress

WPForms İletişim Formu – WordPress için Sürükle ve Bırak Form Oluşturucusu

WordPress İletişim Formu Eklentisi

WordPress iletişim formu oluşturmak için bir geliştirici işe almamanız gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle , KOLAY ve GÜÇLÜ bir sürükle ve bırak WordPress form oluşturucusu olan WPForms’i yaptık .

WPForms, siteniz için saatler değil, dakikalar içinde güzel iletişim formları, abonelik formları, ödeme formları ve diğer form türlerini oluşturmanıza olanak sağlar!

WPForms’ta kullanıcı deneyimi bizim 1 numaralı önceliğimizdir. Önceden oluşturulmuş form şablonlarımız ve iş akışlarımız, WPForms’ı pazardaki en yeni başlayanlar için iletişim formu eklentisi yapar.

WPForms% 100 mobil uyumlu bir iletişim formu çözümüdür, bu nedenle iletişim formlarınız tüm cihazlarda (mobil, tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü) her zaman harika görünecektir.

WPForms’un iletişim formları web ve sunucu performansı için de oldukça optimize edilmiştir, çünkü SEO ve dönüşüm konusunda hızın önemini anlıyoruz. Dürüstçe söyleyebiliriz ki, WPForms, pazardaki en hızlı WordPress iletişim formu oluşturucu eklentilerinden biridir.

WPForms Pro
Bu eklenti, e-posta aboneliği formları, çok sayfalı iletişim formları, dosya yüklemeleri, koşullu mantık, ödeme entegrasyonları, form şablonları ve tonlar dahil olmak üzere ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim formu özellikleri ile birlikte gelen WPForms Pro eklentisinin lite versiyonu. Daha. Şimdi en iyi premium WordPress iletişim formu eklentisini satın almak için buraya tıklayın!

İletişim formları oluşturmanın acısını çektik ve kolaylaştırdık. İşte akıllı işletme sahiplerinin, tasarımcıların ve geliştiricilerin WPForms’u sevmelerinin nedeni de budur!

SÜRÜKLE VE BIRAK İLETİŞİM FORMU OLUŞTURUCU

Şişirilmiş ve buggy temas formu builder eklentileri bıktık. Bu yüzden WPForms’i iş akışınıza adapte etmek ve dakikalar içinde özel iletişim formları oluşturmanıza izin vermek için oluşturduk. Kullanımı kolay sürükle ve bırak çevrimiçi form oluşturucumuzu kullanarak , özel form alanları kolayca ekleyebilir, yeniden düzenleyebilir ve temel olarak 5 dakika veya daha kısa sürede eksiksiz bir iletişim formu oluşturabilirsiniz.

Ama sadece sözümüze güvenmeyin. WordPress uzmanlarından birinin ne dediğini görün:

WPForms, bugüne kadar kullanımı en kolay form eklentisidir . Müşterilerim WPForms’a bayılıyor ve eğitim almadan kullanabilecekleri birkaç eklentiden biri. Bir geliştirici olarak ne kadar hızlı, modern, temiz ve genişletilebilir olduğunu takdir ediyorum. 
Bill Erickson – Uzman WordPress Danışmanı

ÖNCEDEN OLUŞTURULMUŞ FORM ŞABLONLARI

WordPress’te iletişim formları oluşturmak zaman alabilir. Niye ya?

Çünkü her diğer WordPress iletişim formu oluşturucu eklentisi, iletişim formunuzu sıfırdan oluşturmanızı gerektirir. Gerçek şu ki, gerçekten istemediğiniz sürece tamamen sıfırdan bir iletişim formu oluşturmak gerekmez.

Basit bir iletişim formu oluşturmak, teklif formu, bağış formu, ödeme talimatı formu, kayıt formu veya abonelik formu istemek, iletişim formu oluşturucumuzun içinde sizin için bir form şablonumuz vardır.

WPForms, zaman kazanmanıza yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş form şablonlarıyla birlikte gelir . Alanları ekleyebilir, kaldırabilir veya yeniden düzenleyebilirsiniz.

MOBİL HAZIR, SEO DOSTU VE HIZ İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ

WPForms’un iletişim formları varsayılan olarak% 100 duyarlı ve mobil uyumludur. Ayrıca en yüksek hızı sağlamak için ön ve arka uçlardaki her sorguyu optimize ettik – Evet, WPForms en hızlı WordPress iletişim formu eklentisidir.

İletişim formunuzu, optimize edilmiş başlık ve açıklamalarla herhangi bir sayfaya gömebilirsiniz. Hız ve uygun formatlama ile WPForms, aynı zamanda en SEO dostu iletişim formu eklentilerinden biridir.

BAŞARILI OLMANIZ GEREKEN TÜM ALANLAR VE ÖZELLİKLER

Radyo düğmelerinden dosya yüklemelerine ve çok sayfalı iletişim formlarına, ihtiyacınız olan tüm alanlara sahibiz.

İletişim formlarınızı bir e-posta pazarlama servisiyle kolayca entegre edebilir veya rezervasyon ve sipariş ödemeleri alabilirsiniz. WPForms hepsini yapmanıza olanak sağlar.

En iyi yanı, geliştiriciyi işe almadan hepsini yapabilirsiniz.

Bir işletme sahibinin WPForms’un iletişim formu hakkında söylediklerini görün:

Bir işletme sahibi olarak, zaman en değerli varlığımdır. WPForms sadece birkaç tıklamayla akıllı iletişim formları oluşturmama izin veriyor. Önceden oluşturulmuş form şablonlarıyla ve sürükle ve bırak oluşturucusuyla, tek bir kod satırı yazmadan 2 dakikadan daha az sürede çalışan yeni bir form oluşturabilirim. İyi bir yatırım. 
David Henzel – MaxCDN’in kurucu ortağı

ANKETLER VE ANKETLER

İletişim formu ile birlikte, anket ve anket oluşturmak için WPForms kullanabilirsiniz.

Bizim WordPress Anketi eklentisi eklenti likert ölçeğinde, yıldız değerlendirmesi, çoktan seçmeli, Net Tavsiye Skoru (NPS), ve daha fazlasını içeren akıllı anket alanları ile birlikte gelir.

WPForms, sınıfının en iyisi anket raporlaması sunar. Grafikleri özelleştirmek, sunumlarınız için dışa aktarmak ve hatta toplam sonuçları kullanıcılarınıza göstermek için etkileşimli raporlarımızı kullanabilirsiniz.

WPForms anket raporlarının en iyi yanı, WPForms ile oluşturulan eski herhangi bir iletişim formunda geriye dönük olarak çalışabilmesidir.

Sitenizde kolayca anket oluşturmak için anketler ve anketler eklentisini kullanabilirsiniz. Anket özelliğimiz gerçek zamanlı raporlar sunar, böylece anket sonuçlarını kullanıcı oy verdikten hemen sonra kullanıcıyla paylaşabilirsiniz.

Tıpkı iletişim formu gibi, anketlerinizi ve anketlerinizi WordPress’teki herhangi bir yazı, sayfa veya widget alanının içine gömebilirsiniz.

ÖDEME FORMU, BAĞIŞ FORMU, REZERVASYON FORMU VE DAHA FAZLASI

WPForms bir iletişim formu eklentisi olarak başlarken, bir ödeme formu, bağış formu, kayıt formu, çevrimiçi rezervasyon formu ve daha fazlasını oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü bir form çözümüne dönüşmüştür.

WPForms, çevrimiçi olarak kredi kartı ödemelerini kabul etmenizi kolaylaştırmak için PayPal ve Stripe ile entegredir. WordPress formlarınızda kullanıcı imzası toplamak için bir imza alanı bile bulunur.

Bunları, 1 milyondan fazla kullanıcının sevdiği, kullanımı kolay aynı iletişim form oluşturucusunu kullanırken hala yapabilirsiniz.

Bu eklentiden çok etkilendim. Diğer form eklentileri üzerinde bir atış yapmaya karar verdim ve yaptığım için çok mutluyum. İyi çalışıyor, kullanımı ve özelleştirmesi çok kolay. Her şeyden önce destek şaşırtıcı. Profesyonel versiyonu aldım çünkü çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. 
Micky73 – WordPress kullanıcısı

ÖZELLEŞTİRMESİ VE UZATMASI KOLAY

İletişim formlarınızı bölüm bölücülerimiz, HTML bloklarımız ve özel bir CSS ile kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

Ayrıca geliştirici arkadaşlarımızın iletişim formlarını daha da genişletmek isteyebileceğini biliyorduk. Bu yüzden WPForms, özel işlevsellik yaratmak için tonlarca kanca ve filtre ile birlikte gelir.

Eklentiyi İndir

feridkaplan

SEO uzmanı desteği alarak Google başta olmak üzere büyük arama motorlarının tümünde ürünleriniz, hizmetleriniz ve sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi geride bırakarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilere ulaşma, satışların artışı ve marka bilinirliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki sadece anahtar kelimelerde görünür olmanızla değil aynı zamanda yüksek dönüşüm elde etmenizle de doğrudan ilgilenilmektedir. Google ‘da yapılan aramalarda organik sonuçlara tıklayan kullanıcıların, Google reklamlarına tıklayan kullanıcılara göre %80 daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Arama motorlarının organik sonuçlarında rakiplerinizden önde çıkmanın değerini anlamak için sadece bu bilgi bile yeterliyken devasa pastadan pay almıyor olmak çok büyük kayıp. Markanızın seo yatırımlarını ertelemekten kaçının. Geçen her gün aleyhinize işliyor ve arama motorlarında daha görünür hale gelmek her geçen gün zorlaşıyor, daha maliyetli hale geliyor. İnternet sitenizi SEO uzmanı yönetiminde arama motorlarına göre optimize ederek karlılığınızı arttırın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
Kapalı
Kapalı