Web Tasarım

feridkaplan

kurumsal web tasarim 768x560 Web TasarımWeb Tasarım

Bir Web Tasarım olarak interaktif yapılanma alanında sizlere hizmetler sunuyoruz.

Bir “web sitesi” firmanın vitrini niteliğinde olup, firmanın güvenirliği  ve imajını yansıtması,  sanal dünyada kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. BuaşaBirmadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web tasarımınız önem kazanmaktadır.

Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı; içeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan rahatça dolaşmasının sağlanabildiği, amaca yönelik, sitede kullanılan tüm mecraların kurum kimliği ile uyumlu ve onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.

Web sitenize ulaşan hedef kitleniz artık sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımınızın dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik bir yapıda olması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle son 10 yıl içinde web tasarım hazırtasarımlar dışında görsellik açısından daha güçlü, özgün tasarımlar öne çıkmaktadır. Tabi ki özgün web tasarımlar yaparken arama motorlarındaki sıralamanızı olumsuz etkileyecek unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun için bir web sitenin tasarımı arama motorları optimizasyonu kriterlerine uygun yapıda olmalıdır.

Yine web yazılımı da bir o kadar iyi olmalıdır ki seo ve reklam çalışmalarınızda istediğiniz sonuçları alabilesiniz, bu konuda hizmetlerimizden web yazılım, seo kategorilerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan çizgilerle oluşur. Bir Web Tasarım olarak son teknolojiler ile hazırladığımız web tasarımları tamamen sizi yansıtan, sektörünüzün öncüsü olma yolunda kaliteli, güven verici çalışmalar olacaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bir çok konuda profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz.

SEO Nasıl Yapılır ?  

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google’ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır.

Doğal popülarite anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadır.

Sitedeki bir makalenin forumlar, bloglar ve sosyal medya gibi SEO’ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması, kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olduğu olgusu oluşturulmalıdır.

Doğallık algısının temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

Sitenizin firmanız için bir kazanç kapısı olmasını hedefliyorsanız; 0536 575 36 25 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmanız için en doğru ve kaliteli tanıtımı birlikte oluşturabiliriz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA