Adana Web Tasarım, Adana SEO Ajansı. sosyal medya uzmanı, web dizayn, web yazılım hizmetleri, adana web tasarım, adana grafik tasarım
Destek Hattı
0536 575 36 25
Çalışma Saatlerimiz
Pzt - Cmt: 08:00 - 21:00

Web Site Tasarımı

Profesyonel web site tasarımı

Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en etkili ve en düşük maliyetli tanıtım-pazarlama aracıdır. Aynı zamanda firmanın internetteki şubesi, sanal ortamda açmış olduğu show roomudur.

Ayrıca siteniz, firmanın imajını ve vizyonunu da anlatır. Profesyonel ekip tarafından, firmaya özel olarak hazırladığımız çalışma, firmanın sektördeki prestij ve imajını da pekiştirerek potansiyel müşteri üzerinde olumlu etkide bulunur.

Ayrıca web sitenize uygulanan arama motoru optimizasyonu sektör aramalarında sizi ilk sıralara taşıyarak tanınırlılığınızı ve karlılığınızı da arttırır.

Bir web site tasarımı Ajans olarak sizlere web sitesi yapımı hizmetini profesyonel olarak sunuyor; firmanızın kurumsal kimlik kazanma sürecine önemli bir katkıda bulunuyoruz.

Web siteniz dünyaya açılan kapınızdır. Web siteniz, şirketinizin büyümesini sağlayan, ürünlerinizin satışını artıran, isminizin, markanızın bilinirliğini artıracak, reklam, iletişim ve halkla ilişkiler gibi bir çok alanda alanda maliyetlerinizi düşüren etkili bir tanıtım aracıdır.

Kurumsal kimliğinize uygun, seçkin, etkili 50.000 den fazla (ve gittikçe artan) web sitesi tasarımı bulunan sayfamızdan bir tasarım seçin. Beğendiğiniz bir web sitesi tasarımı çalışmasını renklerinize ve çizgilerinize uygun revize ediyor ve sitenizi çok kısa bir sürede yayına alıyoruz.

Bizler, web site tasarımı çalışmalarında güncel kodlama teknolojilerin kullanırız. Arama motoru kriterlerini en üstü düzeyde uygularız. Her arama motorunun kendine özgü web sitesi sıralama kriterleri vardır. Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru olan Google, sıralama kriterlerini şurada açıklıyor.

Ayrıca bizler de sizler için en uygun web sitesi tasarımı projesini seçebilir ya da sizi en iyi temsil edecek yeni bir web sitesi tasarım çalışması yapabiliriz. Bizler sizin internette varolmanızı sağlarken, sizin bu konuda harcadığınız zamanı en aza indirmeye çalışırız.

Web sitesi tasarım süreci nasıl işler?

Bizler, web sitesi tasarımı çalışmanızı yaparken, firmanızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışırız. Faaliyet konunuzla ilgili sizleri dinler ve size en uygun olan web sitesi tasarımıkonusunda sizleri bilgilendiririz.  Sizlerden aldığımız bilgiler ışığında size uygun bir tasarım belirler, bunu onayınıza sunarız. Web sitesi tasarımınızı, konu, sektör ve kodlama tipine göre kategorilendirdiğimiz ve 30 bin’den fazla tasarımın yeraldığı web tasarım arşivimizden kendiniz de seçebilirsiniz.  İçerik yönetim sistemi olan yada statik HTML, Flash animasyonlu, PHP, ASP veya .net ile yazılmış binlerce profesyonel web sitesinden kurumsal kimliğinize uygunu birini seçin. Kurumsal firma bilgilerinizi, firma tarihçenizi, amacınızı, hedeflerinizi, üretim ve hizmet kapasitenizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, referans, iletişim ve insan kaynakları formları gibi ve daha bir çok bilgiyi özenle, tipografik kurallara uyarak site içeriğinizi oluştururuz. Web sitesi tasarımı ve veri girişleri bittikten sonra tüm sayfalar için etkili bir arama motoru optimizasyon (SEO) çalışması yaparız. Aranılan kelimelerin ağırlıkları, sayfa bağlantıları, sayfa başlıkları, kelime ve tanımlar, sayfa içeriğinin özgünlüğü gibi konularda her bir web sayfası için ayrı ayrı çalışırız. Çünkü web site tasarımı sadece görsel anlamda bir çalışma değil, kodlama ve optimizasyon anlamında da komple bir çalışmadır. Arama motoru optimizasyonu web tasarımından ayrılamaz. Tüm bu çalışmalardan sonra projeyi onayınıza sunarız. Tasarım ve içerikle ilgili yorumları dikkate alarak son düzenlemeleri yapar ve web sitenizi yayına alırız. Artık web siteniz ziyaretçi çekmeye hazırdır. Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarının sitenizi hızla indekslemeye başlayacaktır.

Ayrıca web sitesi tasarımı sonrası, web sitenizin arama sonuçlarında yükselmesi sürecinde sizlere Adwords reklamcılığında da yardımcı oluyoruz. Adwords, düşük bütçelerle etkili bir tanıtım olanağı sağlar.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)