Web Tasarım Örnekleri

Taksi Durağı Web Sitesi Tasarımı

Taksi Durağı Web Sitesi Tasarımı #BirWebTasarim  hazır site çözümleri ile Taksi Sitesi olmayan Taksi Durağı kalmasın. Bir web sitem olsun diyen taksiciler için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #BirWebTasarim ile yayına girmiştir.

Taksi durağı sitesi sahibi olmak isteyen firmalarımız için, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım’ına sahiptir.

1 İş Gününde Teslim Üstelik İçerik ile beraber.

Hosting ve Domain için ayrı ayrı ödeme yapmanıza gerek yok. Tamamen ücretsiz 800 TL hosting ücreti karşılığında Domain , Hosting ve Yönetilebilir Web Sitesi beraber.

Mobil ve Tablet uyumlu responsive Taksi Durağı Web Sitesi isteyen Taksiciler için ücretsiz web siteleri, en kaliteli web siteyi en uygun fiyatlarla sahip olmanın garantisini sunuyor.

  • Kurulum Ücretsiz
  • Sunucu Ve Domain Ücretsiz
  • Sitem Mobil Ve Tablette Açmıyor Derdi Yok
  • Sitem Google Aramalarında Çıkmıyor Demek Yok!

​Taksi Durağı Web Sitesi Tasarımı Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak #BirWebTasarim ile mümkündür. 

Modern görünüme sahip ve son teknolojiler kullanılarak hazırlanan emlak temalarımızdan beğendiğinizi seçin sizin adınıza hazırlayalım.

Harita Desteğiyle müşterilerinizin yerini kolayca tespit edebileceklerdir.

Gelişmiş Türkçe Paneli sayesinde kolayca girişinizi, düzenlemesini, resim ve video eklemesini yapabilirsiniz.

Kurumsal mail kullanabilme; adresinizin uzantısına sahip mail adresi kullanabilmenize imkan sağlıyoruz.

Bir Web Tasarım ile web site sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.

Taksi Durağı Web Sitesi Tasarımı Bir Web Tasarım ile idaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri projelinizi anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.
Bütün bunların yanında Mobil, Tablet ve Telefonda tam gösterim hepsi sadece 800 TL domain (isim hakkı) barında hizmeti dahil fiyatımız. 
Taksi Durağı Web Sitesi isteyen Firmalarımız , hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve web siteleri sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde etmişlerdir. 

Benzer Makaleler

İnşaat Sitesi Web Tasarım

feridkaplan

Restaurant Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Yorum Yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA