Web Tasarım Örnekleri

Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı

web sitenizden yeni müşteriler kazanın

Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı sayesinde ders programlarınız ve spor salonunuzu web sitenizde en iyi şekilde sergileyin, yeni müşteriler kazanın. ister resimli, isterseniz de videolu tanıtımlar yayınlayabilirsiniz. Müşterileriniz web siteniz üzerinden teklif taleplerini iletebilirler.

Spor Salonu Web Tasarım ile işinizde iddialı olduğunuzu gösterebilir, reklam ve tanıtımlarda en ucuz yöntem olan interneti etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte spor salonları için Spor Salonu Web Tasarım çalışmasının önemi artmaktadır.

Spor salonları iletişim bilgileri, spor salonunda yapılan etkinlikler, eğitmen listesi gibi bilgileri web sitelerinde paylaşabilirler. Birçok insan artık gidecekleri spor salonunu önce internette araştırmaktalar. Karşınıza iyi yapılmış bir Spor Salonu Web Tasarım  web sitesi çıktığında bundan etkilenerek sizin spor salonunuzu tercih edeceklerdir.

Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı Spor salonu, fitness, spa gibi merkezlerin Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı çalışmalarının;  insanların spor salonunuzu tercih edecekleri şekilde yapılması gerekmektedir. Web tasarımınız kadar logonuz, sitenin dizaynı da çok önemlidir. Bu konuda web tasarımda uzmanlaşmış bir firmayla çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Daha web sitesinin kurulum aşamasında SEO kurallarına uygun olarak dizayn edilen web sitesi kısa zamanda Google arama motorunda üst sıralarda çıkacaktır.

Spor Salonu Web Tasarım kurumsal şekilde yapıldıktan sonra spor salonu olarak sitenize sporla ilgili özgün yazılar ekleyebilirsiniz. Bu çalışmalar internet sitenizin Google arama motorunda üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır. Spor Salonu Web Tasarım çalışmanıza ekleyeceğiniz blog üzerinden fitness, aerobik, zumba, sağlıklı beslenme ve spor vb. gibi konularda yazılar ekleyip instagram, facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak Spor Salonu Web Tasarım çalışmanıza giren ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz. Yaptığınız SEO çalışmaları sonucunda internet siteniz spor, spor salonu, fitness, spa, zumba gibi anahtar kelimeler yazıldığında web sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır.  Tüm bunlarla ilgilenmeye vaktim yok diyorsanız günde 3-4 saat çalışma gerektiren organik hit alma metodunu bir SEO firmasıyla anlaşarak yaptırabilir veya Google gibi arama motorlarına reklam verdirtebilirsiniz.

Jimnastik ve Spor Salonu Web Tasarım için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş, en iyi yanıt veren WordPress fitness temalarının listesi. Bunlar, her zaman istediklerinizi kendi benzersiz ve profesyonel web sitenize dönüştürmenize olanak tanıyan çok yönlü ve son derece özelleştirilebilir WordPress temalarıdır.

WordPress basit, kullanımlı ve kurulumu kolaydır ve ticari veya başka herhangi bir amaç için kullanmakta özgürdür. Bu fitness temaları, zaman çizelgesi yönetimini, eğitim programlarını, iletişim formunu, eğitici sayfaları ve ödeme sistemini nasıl entegre edebileceğiniz ve basit web arabirimi üzerinden bunları nasıl özelleştirebileceğiniz konusunda harika bir örnektir.

Büyük olasılıkla bulunduğunuz yere yakın yüzlerce veya en azından düzinelerce spor salonu, fitness merkezi var, bu nedenle öne çıkmanız gerekiyor. Benzersiz ve profesyonel bir Spor Salonu Web Tasarım sitesi oluşturmak, iş başarınızda çok önemli bir rol oynayabilir. Web sitenizi SEO dostu yapın ve geri kalanı, işinizi doğru insanların önüne getirmek için Google yapacaktır.

Seo ve Mobil Uyumlu

Kolay Yönetim Paneli

Ücretsiz Teknik Destek

Ücretsiz Kurulum

Kurumsal E-posta Desteği

Spor Salonu Sitesi Özellikleri

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.
2- Responsive Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.(Telefon ve Tabletinizden Yönetim Panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz.)
3- Sertifika Yönetimi / Sınırsız Ekle / Sil
4- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
5- Slider Alanı Yönetimi.
6- Sınırsız Bizden Haberler Ekleme / Silme Düzenleme. (Etiket Sitemi)
7- Site Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
8- Resim Galerisi Yönetimi.
9- Hizmet Sayfaları Yönetimi. Sınırsız Ekleme / Silme / Düzenleme. (Etiket Sitemi)
10- Sıkça Sorulan Sorular Ekleme/Düzenleme/Silme
11- Video Galerisi Yönetimi
12- İletişim Sayfası Ayarları
13- Google Maps
14- Sosyal Medya Link Yönetimi.
15- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
16- Menü Yönetimi (Site menüsünü İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.)
17- Ana Sayfa Blok Yönetimi ( Ana Sayfadaki Blokları Aktif ve Paif Yapabilirsiniz.
18- Müşteri yorumları modülü
19- Kadro Yönetimi (Sınırsız Ekleme/çıkarma)
20- Online Site Sayacı
Ve daha bir çok özellik.

Etiketler

feridkaplan

SEO uzmanı desteği alarak Google başta olmak üzere büyük arama motorlarının tümünde ürünleriniz, hizmetleriniz ve sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi geride bırakarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilere ulaşma, satışların artışı ve marka bilinirliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki sadece anahtar kelimelerde görünür olmanızla değil aynı zamanda yüksek dönüşüm elde etmenizle de doğrudan ilgilenilmektedir. Google ‘da yapılan aramalarda organik sonuçlara tıklayan kullanıcıların, Google reklamlarına tıklayan kullanıcılara göre %80 daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Arama motorlarının organik sonuçlarında rakiplerinizden önde çıkmanın değerini anlamak için sadece bu bilgi bile yeterliyken devasa pastadan pay almıyor olmak çok büyük kayıp. Markanızın seo yatırımlarını ertelemekten kaçının. Geçen her gün aleyhinize işliyor ve arama motorlarında daha görünür hale gelmek her geçen gün zorlaşıyor, daha maliyetli hale geliyor. İnternet sitenizi SEO uzmanı yönetiminde arama motorlarına göre optimize ederek karlılığınızı arttırın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
Kapalı
Kapalı