Sıkça Sorulan Sorular - Ankara - İstanbul - Adana SEO

Site İçinde Arama Yapın

Daha detaylı bilgi için arama butonunu kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Domain Nedir ?

Domain web sitenizin internette açılan anahtarı yani sizin sitenize vereceğiniz isimdir. Bu isimler www.siteadı.com şeklinde olabilmektedirler. sonundaki .com ibaresi değişebilir .net , .org , .com.tr gibi daha bir çok uzantı olabilir her sitenin bir domaini olmak zorundadır.

Hosting Nedir ?

Hosting web sitenize ait dosyaların barınacağı internet üzerine varolan bir alandır. Sitenizdeki resim yazı ve benzeri dosyaların depolanacağı ve tüm kullanıcılara açık olan dosyalara hosting adı verilmektedir. Her web sitesinin bir hostingi olmak zorundadır.

Domain ve Hosting Ne Kadar ?

Domain ve Hosting fiyatlarını satışa sunan bir çok firma bulunmaktadır. Domain fiyatları firmadan firmaya ve sonundaki uzantısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek verecek olursak .com domain fiyatları 1 yıllık 8$ ile 11$ arasında değişkenlik gösterirken , .com.tr uzantılı domainler ise 25$ ile 50$ arasında değişebilmektedir.

aynı durum hosting içinde geçerlidir hosting fiyatları sizin ihtiyacınıza göre şekillenmektedir. ne kadar büyüklükte bir depoloma alanı istediğinize sitenizin ne kadar hızlı açılmasını istediğinize göre değişkenlik göstermektedir. bu konuda ortalama fiyatlar yıllık 30$ ile 200$ arasında değişmektedir.

Web Sitesi Kaç Günde Hazır Olur ?

Web sitesi teslim süreleri yapılacak projeye göre değişmektedir. Normal kurumsal sitelere verilen süreler ile e-ticaret ve benzeri sitelere verilen süreler asla aynı değildir. Bizim firmamız için geçerli olan süreler kurumsal siteler için sözleşme taahütümüze göre 20 iş günüdür.

Web Sitem Nasıl Google'da Üst Sıralarda Çıkar ?

Web sitenizin google’da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi google adwords yani ücretli reklamlardır. ikincisi ise seo çalışması doğal yollardan google’ın sitenizi sevmesidir. Seo konusunda bir çok firma profesyonel destek vermektedir. Seo’nun bir çok önemli kriterleri bulunmaktadır.

Web Sitem Mobil Uyumlu Olacak mı ?

Adana Web Tasarım Hizmetleri olarak 2016 yılının başında aldığımız bir karar ile artık tüm müşterilerimizin web sitelerini mobil uyumlu olarak hazırlıyoruz ve eski müşterilerimizi mobil uyumlu hale getirmek için görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Seo, web sitenizin Google’da organik aramalarda üst sıralarda yer alması amacıyla yapılan algoritmik bir çalışmadır.

SEO'nun faydaları nelerdir?

Web siteniz Google organik aramalarında üst sıralarda yer alacağından dolayı siteniz daha çok ziyaretçi alacaktır. Bunun sonucunda ise müşteri sayınız ve popülariteniz artacaktır.

Neden Birwebtasarim'a SEO yaptırmalıyım?

Tam donanımlı SEO uzmanlarımız tarafından web sitenize yapılacak olan Arama Motoru Optimizasyonu işlemi ile organik aramalarda üst sıralarda yer alacaksınız.

Google Reklam Nedir?

Google arama motoru üzerinde reklam verebilmenizi sağlayan reklam platformudur. Google reklam ile hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşıp, müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Google Reklam Türleri Nelerdir?

Google Metin Reklamlar ve Google Görüntülü Reklamlar olmak üzere ikiye ayrılır. Görüntülü Reklamların içerisinde görsel ve video reklamlar da yer almaktadır. Ayrıca gmail reklamları da Google Reklamlara dahildir.

Sosyal Medya Nedir?

Sosyal Medya, kişilerin internet üzerinde birbirleriyle veya bir topluluk ile yaptığı diyaloglar, fotoğraf paylaşımları ve diğer paylaşımların bütünüdür.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal Medya Yönetimi, doğru hedef kitleye ulaşabilmeniz amacıyla sosyal platformlar üzerinde markalarınız için oluşturulan stratejik planlamalardır.

Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Tür Avantajlar Sağlar?

Marka Tanıtımı, Marka Bilinirliği, Marka Değerlerini Yansıtmak, İş Pazarlaması, Rekabet Yönetimi, Müşteri Çekmek ve Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak konusunda size büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bizimle iletişime geçin : 0536 575 36 25

Call Now ButtonŞİMDİ ARA