SEO Paketleri

feridkaplan

Full SEO Paketleri

teknik analiz SEO Paketleri

Site İçi Teknik Analiz

kod analizi 1 SEO Paketleri
Projeye Özel Rapor Paneli
google update SEO Paketleri
Google Güncelleme Takibi
anahtar kelime SEO Paketleri

Anahtar Kelime Analizi

proje yapilandirma SEO Paketleri
Proje Yapılandırma
mobil uyumluluk SEO Paketleri
Mobil Uyumluluk Kontrolleri
rakip analizi SEO Paketleri
Rakip Analizi
sosyal medya 1 SEO Paketleri
Etkili Sosyal Medya Kullanımı
aylik analiz SEO Paketleri
Aylık Teknik Analiz
icerik analizi SEO Paketleri

İçerik ve İmaj Analizi

link insaasi SEO Paketleri
Link İnşaası
bicok sey SEO Paketleri
meta analizleri SEO Paketleri

Meta Analizleri

musteri temsilcisi SEO Paketleri
Müşteri Temsilcisi
kod analizi SEO Paketleri
Kod Analizi
periyodik kontrol SEO Paketleri
Periyodik Sıralama Kontrolleri

FİYAT TEKLİFİ FORMU

*bulunan hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için . SEO sayfamızı inceleyiniz

Kurumsal SEO Nedir?

structured data SEO Paketleri

KURUMSAL SEO

Yapılan araştırmalara göre bir ürün satın almak için sadece bir ayda 50 milyon civarı kullanıcı internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Bu yüzden arama motorları, pazarlamanın hayati bir ayağı haline gelmiştir.

Bundan dolayı şirketler, arama motorunu optimizasyonuna (SEO) büyük miktarlarda bütçe ayırmaktadır.

Rekabetin artması ve bu alanda daha çok iş yükünün ortaya çıkması, SEO’nun daha da profesyonelleşmesini beraberinde getirmiş; kurumsal SEO bu noktada ortaya çıkmıştır.

Kurumsal firmaların arama motorlarında kendi sektörüyle ilgili aramalarda üst sıralara çıkması için yapılan çalışmalar “kurumsal SEO” olarak adlandırılmaktadır.

Bu çalışma dahilinde web sitesi içi (on-page) ve dışı (off-page) olmak üzere kapsamlı bir faaliyet yürütülmektedir.

Neden Kurumsal SEO?

Her alan daha fazla genişleyen ve hızla alt segmentlere ayrılan günümüz piyasasında bir sektörde kalıcı olmak kolay değildir. Ürün kalitesinin yanısıra pazarlamanın bütün olanaklarından faydalanmak için trendleri günü gününe takip etmek gerekir.

Bu amaçla çağın ihtiyaçlarına göre yüklü miktarda reklam masrafı yapılmaktadır. Ne var ki, bütün reklamlar hedefleme noktasında başarılı olamamaktadır ve bu noktada takviye bir kuvvet gerekliliği ortaya çıkar: Bu kuvvet arama motoru optimizasyonudur.

Arama motorları internete girdiğimizde hepimizin ilk göz attığı web siteleridir. Kullanıcı odaklı ve hedefi hemen yakalayabilen algoritmalar sayesinde arama motorları birçok sektörün de dikkatini çeken bir mecra olarak göze çarpmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri, Google’da üst sıraya çıkmanın artı bir reklam maliyeti olmaksızın hedef kitleyi yakalamanın avantajıdır. Reklam verdiğinizde siz hedef kitlenize ulaşmaya çalışırsınız, ancak arama motoru optimizasyonu sayesinde onlar size ulaşır.

Tam Kapsamlı Çalışma

Genel anlamda sıkı çalışma ile nitelikli bir düzenleme yapılacaktır. Sitenizin Google algoritmasına uyumlu hale gelebilmesi için site ana sayfası ve kategoriler özenle incelenecektir. Seo çalışmamızın en başında çift kademeli Seo analiz çalışması ile iyi bir Seo planı hazırlanması ile siteniz çok daha verimli hale gelecek. Siteniz artık arama motorlarına uyumlu bir siteniz olmuş olacak. Full Seo çalışması 6 ay sürecektir.

Aylık Seo Çalışması Doğru Seçim mi?

Öncelikli şu konuyu tüm yeni müşterilerimize sabırla, özenle, anlaşılabilecek bir dil ile tek tek anlatıyoruz. Bir web sitesi için Seo çalışmasının sağlıklı, kalıcı, günümüz eticaret rekabet ortamında rakiplerini geçerek başarılı bir çalışma yapılması bekleniyorsa bunun için zaman en önemli faktörlerden biridir. Temel olarak başlangıç yaptığımız aylık sürecin hemen ardından çalışma ay ay olarak sürmeye devam ediyor. Zaman yayılarak yapılan bu çalışma Google matematiğine ve kurmuş olduğu adil sıralama sistemine tam uyumlu olarak yapılıyor. Burada asıl amacımız seo çalışma sürecimizin tamamen doğal olması, Google yapısını kandırmaya yönelik hiç bir çalışma yapmadan Google algoritmasına uyumlu ve ileri ki zamanlarda da etkisi muhafaza etmesi içindir.

Sitem ne zaman sonuçlarda yer alacak?

En çok sorulan sorulardan biride budur. Şöyle kısaca bahsedelim. Seo çalışması için bize geldiğinizde web siteniz artık bizim bir parçamız haline geliyor. Siteniz için Seo çalışması yapmaya başladığımızda ana amacımız sektörünüzün lideri komuna getirmektir. Şöyle devam edelim, Onnline Reklam Birwebtasarim.net olarak 2 seneyi aşkın bir süredir sistemimizi alt yapısını sürekli güçlendiriyor ve alt yapımıza daha ve daha etkili sonuçlar almak için yatırımlar yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri sistemimizde düzenli güncellemeler yapıyoruz.

Seo çalışması yaptığımız bazı siteler rekabet ortamı ile alakalı paralel olarak yapılan çalışmalara cevap verir. Çalışmasını yaptığımız sitelerin % 90 ‘ı ilk ay sonrası sıralamalardaki hareketleriyle gidişatı bize gösterir, kimi siteler ise Google Wın derinliklerinde gizli nedenlerden dolayı 2. hatta 3. ay süreçlerinde kendini göstermeye başlar. Yine Birwebtasarim.net çalışma tablosuna baktığımızda ilk ayında bile zirveye yerleşmiş bir çok proje görmekteyiz.

Bu Süre İçinde Ne Yapıyoruz;

Öncelikli olarak Full Seo paketinde Google zaman sınırları içerisinde Ana Sayfa ve Kategori sayfalarına kadar inen bir çalışma yapıyoruz. İlk ay ana sayfa ve Google arasında bir köprü vazifesi gören projemiz bize gelen olumlu doğru cevaplar ile sitenin kategori bölümlerine geçerek çalışmayı derinleştirmeye başlıyoruz.

Kısa olarak yapılan işlemleri de şöyle bahsedelim, Seo Paketleri Full SEO çalışmamız ile siteniz zincir ağımızda bulunan Google karşısında kendisini kanıtlamış, güncel Google kriterlerine tam uyumlu, web sitelerimizde tanıtılıyor. Dünya genelinde milyonlarca insanın ziyaret ettiği yabancı sosyal ağlarda tanıtımlar, Türkiye’de tanınmış ve yine milyonlarca ziyaretçiye sahip özel tekniklerle forum ve sözlük sitelerinde referans çalışmalarınız özenle yapılıyor.

Yapılan bu çalışmaların hepsi Pagerank değerleri yüksek imleme sitelerinde imletilerek Seo çalışmasına hız kazandırılıyor. Yine bize ait 187k hayran kitlesine sahip facebook sayfamızda tanımınız yapılıyor ve hızlı index alan bloglarımızda referans çalışmalarını yapılarak sitenizin altyapısı yeni algoritmaya hazırlanır, en iyi teknikler ve ile sitenizin Google gözünde değeri artar.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA