Mora – Yaratıcı Portföy ve Fotoğraf Teması

Mora, en iyi içeriği sergilemelerine yardımcı olan minimalist şık bir tasarım arayan yaratıcı profesyoneller için mükemmel bir WordPress Temasıdır.

Birçok işletme uygulaması için uygundur, aynı zamanda tek sayfalık portföy kadar keskin ve karmaşık , her ihtiyaç için yeterince çeşitli çok sayfalı çözümler içerir .

Tüm cihazlarda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için her ayrıntı özenle tasarlanmış ve üretilmiştir . Retina hazır, tamamen duyarlı ve bir kereye mahsus alım fiyatına dahil Sürükle ve Bırak güç merkezi Visual Composer ile kullanıma hazır .

Mora, hayal edebileceğiniz en profesyonel görünümlü web sitesini kurmanıza yardım etmeye hazır.

Mora Tema Özellikleri

Mora, işletmeniz için profesyonel, modern bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olacak tüm özelliklerle doludur.

 • Tek Sayfalı İşlevsellik – hem çok sayfalı hem de tek sayfalık web sitelerinin işlevselliği ile donatılmıştır – seçim sizin Sezgisel WordPress Menu Builder aracıyla bir sayfalık gezinme başlıkları oluşturun . Sürükle ve Bırakın sadeliği ile çok güçlü Visual Composer Page Builder eklentisi ile benzersiz Açılış Sayfaları oluşturun.
 • WooCommerce TM uyumlu – Mora işinizi vitrine için harika bir araç değil, aynı zamanda değil sadece gelir getirici bir araç . Mora ile satış yapmaya başlayın ve karmaşık e-ticaret çözümleri hakkında endişelenmeyi bırakın, çünkü Mora, WooCommerce WordPress eklentisi ile dikkatle geliştirildi, size web sitenizin esnekliğini daha da artırarak ilave Shortcode’ların havuzuna tam erişim sağladı.
 • Güçlü Tema Seçenekleri Paneli – Mora’nın çok yönlülüğü, web sitenizin görünümünü tanıdık bir ortamda kişiselleştirmek ve anında hissetmek için size anında erişim sağlayan WordPress’in arka tarafındaki ısmarlama Tema Seçenekleri Panelimiz tarafından desteklenmektedir. Bu, tek bir kod satırına dokunmadan temanın görünümünü ve hissini özelleştirmek için tam erişim sağlar.
 • Tercüme Hazır ve WPML Uyumlu – Son kullanıcılarınıza web sitenizi konuşma dillerine ve çoklu dillere çevirerek engelleri kırarak en üst düzeyde esneklik sağlamak için Mora’yı bir numaralı çok dilli Eklenti ile birlikte kullanın .
 • Yüzlerce Ücretsiz Google Yazı Tipi ile Gelişmiş Tipografi – Yazı tipini özelleştirerek kendi kişisel dokunuşunuzla en iyi ayağınızı alın, Seçenekler Panelinde bulunan 700’den fazla farklı Google yazı tipinden mükemmel yazı tipini seçin.
 • Prim Eklentileri Bedava Dahil – 71 $ KAYDET – Mora Slider Devrimi, Görsel Composer ve Templatera gibi ek prim WordPress Eklentileri ile dolu geliyor. Artı, biz Lezzetli Eklentileri yarattı , Mora için özel olarak inşa edilmiş 25’in üzerinde yeni unsurlarla da ileri Görsel Besteci uzanan bir eklenti
 • Birden Çok Blog Düzeni ve Posta Biçimi – Mora, minimum Word Duvar görünümüne ve bir dizi Posta Biçimi: Standart, Galeri, Alıntı veya Video’ya dayanan varsayılan WordPress bloglama deneyimini blog düzenleriyle genişletir.
 • Paralaks Arka Planlar – Oluşturduğunuz herhangi bir içerik bölümü için paralaks benzeri efektler içeren tam genişlikte bir arka plan ile mükemmel bir görünüm oluşturun.
 • Çok Yönlü Başlık – Tamamen duyarlı olması ve birden fazla aygıtta akıcı biçimde gösterilmesi için tasarlanmış Klasik, Minimal, Tam Ekran ve Kenar Çubuğu dahil olmak üzere, seçtiğiniz çoklu gezinme stilleriyle amacınıza uygun başlığı seçin. Web siteniz için başlığınızı ayarlayın veya satın alma işlemleriniz için daha benzersiz açılış sayfaları oluşturmanıza yardımcı olacak sayfaları seçin.
 • Genişletilmiş WordPress İşlevselliği – Mora, Sayfa Başı Kenar Çubuğu konumları, Özel Başlık etiket çizgileri, benzersiz paralaks efektleri tarafından desteklenen arka planlara dayalı stiller ve daha pek çok şey için destek sağlayarak WordPress’i genişletir…
 • Sosyal Olarak Geliştirilmiş – Mora, Paylaşım Araçlarında bulunan sosyal medya ağlarınızdan ve bağlantılarınızdan tam olarak yararlanmanıza yardımcı olmak için inşa edilmiştir. Kavanoz değil tamamlayıcı için hazırlanmış.
 • On-scroll Animated Content – Güzel hazırlanmış CSS3 uyumlu animasyonlar ile en iyi içeriğinizi hayata geçirin ve hayalini kurduğunuz bu yapışkan kullanıcı deneyimini yaratın.
 • SEO En İyi Uygulamalar – Mora unutulmaması gereken en iyi SEO uygulama ile inşa edilmiştir, bu nedenle Arama Motorları için içeriğinizin değerini maksimize edebilirsiniz. Aynı zamanda Yoast tarafından SEO, Hepsi Bir Arada SEO Paketi dahil, günümüzde piyasadaki en popüler SEO Eklentileri ile tam uyumludur.
 • Güzel İletişim Formları – Mora, İletişim Formu 7 eklentisi ve diğerleriyle uyumludur. Temanın Formları, Proje Planlayıcıları veya Abonelik Formları, hepsi temaların tasarımına uygun, seçilebilecek sayısız özel alanla birlikte oluşturun.

DEMO İndirmek için siteye giriş yapmalısınız.