Web Tasarım Örnekleri

Kombi Klima Web Sitesi Tasarımı

Kombi Klima Web Sitesi Tasarımı Kombi, Klima, Tesisat, Doğalgaz, Petek Temizleme alanında faaliyet göstermekte olan firmalarımız için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #BirWebTasarım  ile yayına girmiştir.

Kombi, Klima, Tesisat, Doğalgaz, Petek Temizleme ve buna benzer  sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalarımız için, Google da Kolaylıkla Bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan Facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım’ına sahiptir.

Daha çok kişiye ulaşmaya ne dersiniz. İnternet üzerinden yeni müşteriler bulup ağınızı neden genişletmeyesiniz.  Web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #BirWebTasarım  ile yeni üyeler kazanın işinizi internete taşıtın.

Kombi Klima Web Sitesi Tasarımı Yeni müşterilere anında web sayfasından bulabilme, satış ağınızı genişletmeniz ile ilgili görsel çalışmaları, animasyon modülleriyle estetik biçimde yayınlayabilmektedir. 

Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak ve yeni müşteriler bulmak #BirWebTasarim ile mümkündür.

Bir Web Tasarım  ile web sayfası sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.

Bir Web Tasarım ile idealiyiz, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri yeni iş ortaklarınıza anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.


Kombi Klima Web Sitesi Tasarımı Bütün bunların yanında Mobil, Tablet ve Telefon da tam gösterim Hepsi Sadece 800 TL domain (isim hakkı) barında hizmeti dahil fiyatımızdır. 

Zarif ve Şık Çizgileri ile mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşatmaktadır.

Çok Amaçlı Olarak Kullanılabilen bir tema özelliği bulunmaktadır.

#Gelişmiş Self Seo Linkler
 #Gelişmiş Slider 
 #Kurumsal Sayfalar
 #Haberler / Duyurular
 #Bilgi  Sayfaları
 #Tanıtım Videoları  Galerisi
 #İletişim Sayfası ve İletişim Formu
 #Google Maps
# BirWebTasarım Yönetim Paneli Özellikleri

#Gelişmiş Yönetim Paneli
#Seo Alanları Kontrolu
#Manşet Yönetimi
#Projeler Yönetimi – Sınırsız Ekle, Düzenle,  Kaldır,
# Mesaj Yönetimi iletişim sayfasından ulaşan birini anında cevap yazabilme
#Kurumsal Sayfalar
#Sınırsız Alt Sayfa Ekle
#Sınırsız Kategori Düzenle
#Video Galerisi Yönetimi ile her projenin videosu ayrı yayınlama imkanı
Daha birçok Özellikleri ile beraber 800 TL barındırma Ücreti ile

Benzer Makaleler

İnşaat Sitesi Web Tasarım

feridkaplan

Temizlik Şirketi Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Yorum Yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA