Web Tasarım Örnekleri

İnşaat Sitesi Web Tasarım

İnşaat Sitesi Web Tasarım İnşaatı Sektörü faaliyet göstermekte olan firmalarımız için web tasarımını ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz  #Birwebtasarim  ile yayına girmiştir. İnşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalarımız için, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım’ına sahiptir.

Yeni projelerini anında web sayfasına ekleyebilmekte, projeleriyle ilgili görsel çalışmaları, animasyon modülleriyle estetik biçimde yayınlayabilmektedir. 
Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak  #Birwebtasarim  ile mümkündür.
 

Adana Web Tasarım ile web sayfası sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.
Adana Web Tasarım ile iddaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri projelerinizi anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.
Bütün bunların yanında Mobil, Tablet ve telefonda tam gösterim hepsi sadece 800 TL domain (isim hakkı) barında hizmeti dahil fiyatımız. 
İnşaat sektörü, hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve web siteleri sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde etmişlerdir. 
Bu gün tüm tüketiciler öncelikli arama yerleri internet ortamındadır. İlk elemelerini internetten web sayfası gördükleri firmalara göre yapmaktadırlar. Kaliteli web sitesi güvenilirliğini kanıtlayan firmalar, kısa zaman içinde çok ziyaretçi çekerek kendi reklamlarını çok az bir ücret karşılığında yapmayı başarmaktadırlar. 
Haklarında bilinmesini istedikleri tüm bilgileri web sayfalarına ekleyerek, ziyaretçilerini bilgi sahibi etme şansını yakalamaktadırlar. 
#Birwebtasarim İnşaat temaları ile, inşaatınızın bütün ayrıntılarını, kalite ve özelliklerini, satış fiyatlarını ve daha pek çok detayı kitlelere ulaştıracak şekilde hazırlanmıştır.
#Birwebtasarim  ile Arama motorlarında üst sıralara yerleşmek ve seo uyumlu sitelerimizden uygun fiyatlar ile satın almak için, hemen bize ulaşın ve yazılımcılarımız sizle beraber çalışmaktan mutlu olacaktır.
#Birwebtasarim İnşaat projemizin Özellikleri
#Gelişmiş Self Seo Linkler
 #Gelişmiş Slider 
 #Kurumsal Sayfalar
 #Haberler / Duyurular
 #Bilgi  Sayfaları
 #Projeler- Biten Projeler / Tamamlanan Projeler / Satıştaki Projeler
 #Tanıtım Videoları  Galerisi
 #Markalar Slayt Alanı
 #İletişim Sayfası ve İletişim Formu
 #Google Maps
#Birwebtasarim Yönetim Paneli Özellikleri

#Gelişmiş Yönetim Paneli
# Seo Alanları Kontrolu
#Manşet Yönetimi
#Projeler Yönetimi – Sınırsız Ekle, Düzenle,  Kaldır,
# Mesaj Yönetimi iletişim sayfasından ulaşan birini anında cevap yazabilme
#Kurumsal Sayfalar
#Sınırsız Alt Sayfa Ekle
#Sınırsız Kategori Düzenle
#Video Galerisi Yönetimi ile her projenin videosu ayrı yayınlama imkanı
Daha birçok Özellikleri ile beraber Yıllık 800 TL barındırma Ücreti ile

İletişim : 0536 575 36 25

Benzer Makaleler

Kombi Klima Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Bayan Kuaförü Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Spor Salonu Web Sitesi Tasarımı

feridkaplan

Yorum Yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA