Mobil Arama

Google Voice Nedir

Hiç kendi kişisel santral operatörünüz olmasını hayal ettiniz mi? Google Voice, çevrimiçi arama devinden yeni bir arama ve sesli posta hizmeti de bunu sunuyor. Yalnızca invoite tarafından kullanılabilir olmasına rağmen, hizmet zaten bir vokal kazanıyor ve takip etmeye kendini adamış durumda. İşte Google Voice ile neler yapabileceğinize dair bir özet ve neden sık sık seyahat edenler veya birden fazla telefonu olan herkes için olması gerektiğini.

Her şey için bir telefon numarası.

Özünde, Google Voice bir çağrı yönlendirme servisidir. Ama bunun seni kandırmasına izin verme. Bu hala güçlü bir çevrimiçi araçtır. Ana Google Voice numaranız için mevcut numaralarınızdan hiçbirini kullanamamanıza rağmen, Google kayıt olurken bir numara seçmenize (ABD alan kodunda) izin verecektir. Ondan sonra, sadece mevcut tüm diğer numaralarına bağla.

High-IQ çağrı yönlendirme.

Çağrıları yalnızca istediğiniz kadar numaraya yönlendirmekle kalmayıp, gelen çağrıları, kimin aradığına bağlı olarak farklı telefonlara da yönlendirebilirsiniz. Patronundan o korkunç telefonları al. Kendinizi cesur hissediyorsanız, ailenin cevaplayabileceği evinize değil, cep numaranıza telefon etmelerini seçebilirsiniz. Veya onları doğrudan sesli postaya göndermesini sağlayabilirsiniz. Google Voice ayrıca, çevrimiçi spam klasörüne, sesli postaya veya blokaja doğrudan göndermek için tüm arayan gruplarını derlemenizi sağlar.

Kimin aradığını bul.

Herkes onları alır: Bilmediğiniz numaralardan garip şeyler. Google Voice ile, bu arayanların size ulaşmadan önce adlarını bildirmelerini sağlayabilirsiniz. Telefonu kapatmazlarsa, Google size tam olarak kimin aradığını söyleyecek ve size aramayı cevaplama veya sesli postaya gönderme seçeneği sunacaktır.

Ücretsiz görüşme yapın.

Google Voice, Amerika Birleşik Devletleri’nin herhangi bir yerinde ücretsiz arama yapmanızı sağlar. Hepsinden iyisi, bu aramalar, cep telefonunuzdan veya normal telefondan arama yaparken bile ana Google numaranızdan kaynaklanıyor gibi görünecektir. Çevrimiçi alışveriş yaparken kişisel numaralarınızı ifşa etmekten kaçınmanın harika bir yolu.

E-posta ile sesli mesaj alın.

Belki de Google Voice cephaneliğindeki en havalı özellik, tüm sesli mesajlarınızı otomatik olarak yazabilmesidir. Doğru, transkripsiyon her zaman dikkat çekmez, ancak bu, birçoğunun zaten günü harcadığı yer olan mesajları çevrimiçi olarak kontrol etmenin harika bir yoludur. Bu size uygun değilse, Google Voice ayrıca sesli mesajlarınızı geldiğinde gerçek metin mesajları veya e-postalar olarak almanıza da izin verir. Bu sadece arkadaşlarınızdan, ailenizden ve iş arkadaşlarınızdan gelen uzun soluklu mesajları dinlemekten daha hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda ileride başvurmak üzere kolayca saklanabilen kalıcı bir yazılı kayıt sunar.

Telefonları hızlıca değiştirin.

Tüm mobil dakikalarınızı kullanmak konusunda endişeli misiniz? Google Voice, gerekirse bir aramanın tam ortasında bir düğmeye basarak aramalarınızı başka bir telefona aktarmanıza olanak tanır. Cep telefonunuzdayken, sadece “*” düğmesine basın; hesapta listelenen diğer tüm telefonlar anında çalacaktır. Bunlardan birini alın ve konuşmaya devam edin. Dakikalar kaydedildi!

(kaynak: DeltaSkyMag)

Etiketler

feridkaplan

SEO uzmanı desteği alarak Google başta olmak üzere büyük arama motorlarının tümünde ürünleriniz, hizmetleriniz ve sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi geride bırakarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilere ulaşma, satışların artışı ve marka bilinirliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki sadece anahtar kelimelerde görünür olmanızla değil aynı zamanda yüksek dönüşüm elde etmenizle de doğrudan ilgilenilmektedir. Google ‘da yapılan aramalarda organik sonuçlara tıklayan kullanıcıların, Google reklamlarına tıklayan kullanıcılara göre %80 daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Arama motorlarının organik sonuçlarında rakiplerinizden önde çıkmanın değerini anlamak için sadece bu bilgi bile yeterliyken devasa pastadan pay almıyor olmak çok büyük kayıp. Markanızın seo yatırımlarını ertelemekten kaçının. Geçen her gün aleyhinize işliyor ve arama motorlarında daha görünür hale gelmek her geçen gün zorlaşıyor, daha maliyetli hale geliyor. İnternet sitenizi SEO uzmanı yönetiminde arama motorlarına göre optimize ederek karlılığınızı arttırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
Kapalı
Kapalı