Google

Google Reklamları Ve Alışveriş Kampanyası

Google Reklamlarını karlı yapmak için akıllı öneriler

Opteo, Google Reklamları hesaplarını istatistiksel olarak anlamlı kalıplar için sürekli olarak izler. Bir şey ortaya çıktığında, Opteo gerçek verilerle desteklenen bir iyileştirme önerir. Opteo ayrıca performans trendlerini izlemenize, harcamaları izlemenize ve ihtiyaç duyduğunuzda uyarıları almanıza yardımcı olur.

Eksiksiz bir AdWords yönetim araç seti.

Opteo, AdWords hesaplarını istatistiksel olarak önemli kalıplar için sürekli olarak izler. Önemli bir şey ortaya çıktığında, Opteo gerçek verilerle desteklenen bir iyileştirme önerir. Opteo ayrıca, hesapları yönetmenize, performansı izlemenize, segmentlere göz atmanıza, bütçeleri izlemenize ve önemli değişiklikler olduğunda uyarıları almanıza yardımcı olacak bir dizi araç içerir.

Veri odaklı geliştirmelerle hesap performansını optimize edin.

Opteo, dönüşüm verilerinize ve performans hedeflerinize dayalı iyileştirmeler önerir. Push geliştirmeleri tek tıklamayla AdWords’te yayınlanıyor.

Performans sorunlarını doğru bir şekilde izleyin ve tanılayın. Gerçek zamanda.

Tüm anahtar performans ölçümlerini tek bir konumda görüntüleyin. AdWords’te bulunmayan ek ölçümleri alın (QS Bileşenleri, AdRank ve daha fazlası dahil).

Bütçeleri kontrol edin ve hesapları yönetin. Kampanyadan Anahtar Kelimeye.

Hesapları bir birleşik tabloda yönetin. Reklam gruplarını, anahtar kelimeleri ve diğer bileşenleri görüntülemek için detayı inceleyin. Teklifler ve bütçeler üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Zaman alan AdWords analizini otomatikleştirin.

Yorulmak bilmeyen elektronik tablo analizlerinin, özet tabloların ve geliştirici komut dosyalarının günlerini unutun. Opteo, gerçek verilerle desteklenen iyileştirmeler oluşturmak için performans verilerini, arama terimlerini, anahtar kelimeleri ve teklifleri otomatik olarak analiz eder. Opteo ile, AdWords hesaplarını yönetmek basit, akıllı ve verimlidir.

Google Reklamları, artık alışveriş kampanyalarındaki açılış sayfasının performansını bildirecek . Veriler “Açılış sayfaları” sayfasına dahil edilecektir.

Aşağıdaki veri noktaları kaydedilecektir:

  • Tıklanma
  • Gösterimler
  • TO
  • Ortalama TBM
  • Maliyet
  • Dönüşüm oranı
  • Dönüşümler
unnamed 15 Google Reklamları Ve Alışveriş Kampanyası

“Açılış sayfaları” sayfasında aşağıdakileri de yapabilirsiniz:

  • Her açılış sayfanızla ilişkili genişletilmiş açılış sayfalarını görün
  • Hangi sayfalarınızın mobil cihazlarda daha iyi bir deneyim sağlayabileceğini belirleyin
  • Bir sayfanın mobil dostu olup olmadığını veya sayfa geçerli bir Hızlandırılmış Mobil Sayfa (AMP) olarak yüklendiyse kontrol edin

Bu veriler kullanılabilir olduğunda, reklamverenler Alışveriş kampanyalarındaki hangi açılış sayfalarının satışları artırdığını ve hangilerinin daha da iyileştirilmesi gerekebileceğini görebilir.

“Örneğin, bir bisiklet dükkanı sahibi olduğunuzu ve en çok satan bisikletinizin artık dönüşüm sağlamadığını fark edersiniz. “Açılış sayfaları” sayfasını kontrol ettiğinizde, ürünün açılış sayfasının geçen haftadan beri kırıldığını görürsünüz. Bu kavrayışla, açılış sayfasını düzeltmek ve dönüşümlerinizi geri almak için web yöneticinizle birlikte çalışabilirsiniz. ”

Bu değişiklik artık tüm Google Reklamları kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Benzer Makaleler

Giden Bağlantılar Sıralamayı Nasıl Etkileyebilir?

feridkaplan

Google Güncellemeleri Kullanıcıların Bütçe Dostu Seçenekler Bulmalarına Yardımcı Olmak için Seyahat Aramaları

feridkaplan

PPC Kampanyasından 4 Önemli Paket Alma

feridkaplan

Yorum Yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA