logo
Adana Web Tasarım, Adana SEO, Adana Web Yazılım Adana Web Sitesi Tasarımı süreçlerinizi bizimle yönetin! ✓ Adana Web Tasarım Şirketleri ✓ Adana SEO.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Varlık Analizi

İletişim Bilgileri
Adana Web Tasarım, Adana SEO, Adana Web Yazılım Adana Web Sitesi Tasarımı süreçlerinizi bizimle yönetin! ✓ Adana Web Tasarım Şirketleri ✓ Adana SEO.

0536 575 36 25

info@birwebtasarim.net

Türkiye / Adana

0536 575 36 25

Seyhan / Adana

Top

Google Kullanılabilirliği ve Kullanıcı Deneyimi Sıralama Faktörlerini Açıklıyor

Google Kullanılabilirliği ve Kullanıcı Deneyimi Sıralama Faktörlerini Açıklıyor

Webmaster Hangouts, iki dilli bir Telugu dili ve İngilizce sürümüne giriş yaptı. Onu izledim ve sırada yer alan içeriğin, tıp doktoru güncellemesinin ve yumuşak sıralama faktörlerinin tartışılması hakkındaki bilgilerin kalitesinden etkilendim.

Paylaşılan kaliteli bir bilgi hazinesi var. Web Yöneticisi Hangout’unda ne olduğu hakkında daha fazla şey yazıyor olabilirim, ancak Hangout’un tamamını görüntülemek için gerçekten zaman ayırmalısınız, çünkü İngilizce konuşulan bir çok kaliteli bilgi ve bunun için takip etmek için İhtiyacınız olduğunda Kapalı Altyazı biçimindeki altyazılar .

Örneğin, bir kişi sıralama faktörleri olarak kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyiminin ne kadar önemli olduğunu sordu.

Google çalışanı dedi ki:

“Sadece arama sıralamasında, sadece tasarımın nasıl olduğu konusunda kullanıcı deneyimini düşünüyorum… önemli… ama çok fazla söyleyemem.

… Çoğu insan için yeterince iyi olduğunu bildiğiniz sürece, sorun değil.

Örneğin, Sayfa Hızını alalım. … Bir saniyenin altına yüklenirse ve bir saniyenin altında farklı hızlarda yüklenen beş farklı web sitesi varsa, o zaman şunu söylemem… en hızlı yükleme web sitesinin daha büyük bir avantajı var … Çünkü tüm web siteleri oldukça hızlı yükleniyor, o zaman bu özel durum için gerçekten büyük bir sıralama artışı değil.

Yani benzer bir şekilde çok fazla arama sıralaması altında SEO ile ilgili ağırlık koymadım… kullanılabilirlik.

Kesinlikle çok önemli, ancak sadece sıralama, sizinle bağlantı kuran insanlar vb. Gibi ana şeylerin peşinden geliyor. ”

Bu açıklamalarda açılacak çok şey var.

İşte bazı paketler:

Bu Googler’a göre, kullanıcı deneyimi üzerindeki site tasarımı etkisi bir sıralama faktörüdür, ancak John Mueller’in yumuşak bir sıralama faktörü dediği şeye eşdeğer bir faktördür.

  • Yumuşak sıralama faktörlerinin önemi, bu faktörlerin rakip sitelerde ne kadar eşit olduğuna bağlı olabilir.
  • Diğer sayfaların sayfa hızı gibi yumuşak sıralama faktörleri üzerinde rekabet etmesi durumunda, o zaman karar verecek olan diğer tüm (muhtemelen) daha önemli faktörlerdir.

Bu Google çalışanı, canlandırıcı, doğrudan bir konuşma yöntemine sahipti. Videoda keşfettiğimden çok daha fazla şey var.

Videoyu izlemek için biraz zaman ayırmanızı tavsiye ederim .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oy Kullanmadınız)
Yükleniyor...

SEO uzmanı desteği alarak Google başta olmak üzere büyük arama motorlarının tümünde ürünleriniz, hizmetleriniz ve sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi geride bırakarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilere ulaşma, satışların artışı ve marka bilinirliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki sadece anahtar kelimelerde görünür olmanızla değil aynı zamanda yüksek dönüşüm elde etmenizle de doğrudan ilgilenilmektedir. Google ‘da yapılan aramalarda organik sonuçlara tıklayan kullanıcıların, Google reklamlarına tıklayan kullanıcılara göre %80 daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Arama motorlarının organik sonuçlarında rakiplerinizden önde çıkmanın değerini anlamak için sadece bu bilgi bile yeterliyken devasa pastadan pay almıyor olmak çok büyük kayıp. Markanızın seo yatırımlarını ertelemekten kaçının. Geçen her gün aleyhinize işliyor ve arama motorlarında daha görünür hale gelmek her geçen gün zorlaşıyor, daha maliyetli hale geliyor. İnternet sitenizi SEO uzmanı yönetiminde arama motorlarına göre optimize ederek karlılığınızı arttırın.

No Comments

Yorum mesajınızı yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA