Web Yazılım Hizmetleri

web yazilim 300x176 Web Yazılım HizmetleriAdana Web Yazılım Hizmetleri

Adana Web yazılım hizmetleri, genelde bir sunucu üzerinde çalışan ve bu yazılıma insanların tarayıcılar üzerinden erişerek kullandıkları, web server dediğimiz barındırma hizmetlerinde bulunan yazılımların tümüne verilen genel isimdir.

Web yazılım; genellikle sitenizde bulunmasını istediğiniz tüm kontrolleri sağlayan bir panel ile kendinizin planlamış olduğu şekilde dinamik değişim istediğiniz web sitelerinde kullanılır. Örneğin; sanal mağaza oluşturmak için yaptırmak istediğiniz bir e-ticaret sitesinde mevcut olmasını istediğiniz bir admin paneli ile ürün ya da kullanıcı kayıtları, verilecek olan ürün haberleri, eklenecek olan resimler, hangi kullanıcıların neyi görme hakkına sahip olacağı gibi bir çok özelliği kendiniz belirlemek istersiniz. Bir Web Tasarım yazılımı alanında uzman ekibimiz isteklerinizi göz önüne alarak sizlere kullanabileceğiniz bir şablon çıkarır. Böylece web yazılımınızı yapmış olduğumuz size  özgün bir web sitesi ortaya çıkar.

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Web Programlama Zaman ve Müşteri Kaybınızı Önler

Sadece sizin belirlediğiniz özelliklere sahip bir yazılımın internet olan her yerde hizmetinizde olmasını istersiniz değil mi ? Ayrıca bu yazılım sürekli güncelleniyor, ek isteklerinizle geliştirilebiliyor ve sürekli teknik destek alabiliyorsanız daha güzel olmaz mı ?

Masaüstü programların bile online ortama geçme aşamasında olduğu bu zamanda iş hayatında ihtiyacınız olan yazılımın web üzerinden yapılması en önemli noktalardan sadece bir tanesi. Probilsis olarak yaptığımız yazılımları taleplerinize göre geliştirir ve sağlam şekilde çalışacak altyapıda hazırlarız. Sistemlerin veritabanı ve bilgi güvenliği de tarafımızca sağlanır. Hizmet sözleşmesi kapsamıda firma bilgileriniz ve verileriniz de kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz. Projelerinizi detaylı bir şekilde dinledikten sonra web yazılım hizmeti kapsamında projeyi daha kullanışlı hale getirebilmek adına bilgi birikimimizi de sizinle paylaşır, fikilerimizi sunarız.
Talep ettiğiniz yazılım hangi sektörde olursa olsun – ki bu daire yönetim yazılımı da olabilir, müşteri kayıtları tutarak finansal verileri hatırlatma sistemleri de olabilir – yazılım altyapıyısı basit ve kullanışlı bir yapıda hazırlanarak kullanım kolaylığı ile sizi karmaşadan ve zaman kaybından da kurtarır.

Web Tasarım için Yenilikçi Çözümler.

Web tasarım çözümlerimiz ile, İnternet’te işletmenizin bilinirliğini ve etkisini artırıyoruz.  

Uzman ekibimizle en yeni teknikleri kullanarak en iyi web sitelerini tasarlıyoruz. Hazırladığımız web siteleri sizin ve müşterileriniz beklentileri doğrultusunda hazırlıyoruz.

Yaptığımız programlardan bazıları:

 • Apartman Yöneticiliği Programı
 • E-ticaret Programı
 • Emlak Portalı
 • Sosyal Yardımlaşma Programı
 • Online Ödeme Sistemi
 • Kasa Takip Programı
 • Öğrenci Takip Programı (Dersaneler için)
 • Temel Muhasebe Programı
 • Ürün Sipariş Programı
 • İş Takip Programı
 • Stok Programı
 • Android uygulamaları
 • Ios uygulamaları

Geliştirilen her yazılım veya proje 4 aşamada değerlendirilir:

 1. Proje süresi dahilinde, ilk genel değerlendirme toplantısı
 2. Proje süresi içinde belirlenen, genel proje teslimatı
 3. Projenin tamamının teslimatı ve proje test çalışmaları
 4. Proje eğitim ve destek çalışmalarıdır.

Web yazılım yani kodlama web sayfasının temelini oluşturur. Bunun için iyi kodlanması gerekir. Güncel yazılım teknikleri kullanarak web sitenizin daha hızlı, saldırılara karşı daha güvenli ve Google gibi arama motorlarında daha itibarlı olmasını sağlıyoruz.