Adana Web Tasarım, Adana SEO Ajansı. sosyal medya uzmanı, web dizayn, web yazılım hizmetleri, adana web tasarım, adana grafik tasarım
Destek Hattı
0536 575 36 25
Çalışma Saatlerimiz
Pzt - Cmt: 08:00 - 21:00

Etiket: SEO Şirketi

Seo

Firmanıza İyi Bir SEO Şirketi Nasıl Bulunur?

İhtiyaçlarınız İçin İyi Bir SEO Nasıl Bulunur?

Çevrimiçi varlığınız Arama Motoru Optimizasyonu’na (SEO) bağlıdır ve her şey çevrimiçi varlığına bağlıdır. Google arama motoru sonuçlarında bulamazsanız, hedef kitlenize ve endüstrinize bağlanmak çok daha zor. Bir arama varlığı olmadan, işiniz veya ürününüz hakkında bir şeyler söylemek zor. SERP’lere hükmetmeye başlamak istiyorsanız, iyi bir SEO şirketi bulmanız gerekiyor.

Ne yazık ki, birçok işletme hala iyi bir arama ve içerik stratejisine sahip değildir. Bazıları sadece bir şey söylemek istediklerini düşündüklerinde blog yazıları yazıyor, arzu doğduğunda sitelerde içerik sallıyor. Diğerleri , nasıl yapacakları hakkında hiçbir fikrinin bulunmadığı bir çok şeyi vaat eden bir SEO blog yazarı veya ajansı ile sonuçlanır.

Peki, iyi bir SEO şirketi nasıl buluyorsunuz? Temel bilgilerle başlayalım.

Google İyi Bir SEO Şirketi Bulmak İçin Akıllı Bir Yol mu?

Google harika! 1989’dan beri arama endüstrisini, dosya adlarını 30 trilyondan fazla sayfaya bakabilen ve (genellikle) yalnızca ihtiyacınız olanı bulabilen karmaşık bir araca endeksleyen basit sistemlerden yönlendirdiler.

Ancak Google’da arama mükemmel değildir ve en yenilikçi özelliklerinden bazıları gerçekten sinir bozucu kör noktalar ile birlikte gelir. SEO ajansları gibi bir tür işletme aradığınızda, Google’ın yerel algoritması devreye girer. Arama motoru, bulunduğunuz bölgedeki işletmelere daha fazla ağırlık verir. Örneğin, fotoğrafları ve incelemeleri olan veya Google My Business’te listelenen bir işletme . Çin yemeği veya bir giyim mağazası arıyorsanız, bu bariz bir avantajdır, ancak diğer iş türlerini bulmayı gerçekten zorlaştırabilir.

İlk bakışta, umut verici görünebilir. Sıralama ajansları, altta SEO firmaları işe almanın birkaç yararlı ipucu ve ortada bir SEO şirketi var. Fakat başka bir göz atın. Bir şey bu isimler hakkında balık gibi görünüyor mu?

Topseos.com/rankings-of-seo-, güvenilir bir siteye benzeyen bir sese eşlik eder mi?

Peki ya 10bestseos.com? En iyi 10 SEO listesini gerçekten o kadar iyi yapan, Google’ın bir sayfada iki tane vermesine neden oluyor?

Her neyse, Google şirketiniz için en iyi SEO ajansını bulmanıza yardım edemezse, daha iyi olacak olan spam dolu görünen ilk 10 liste var mı?

İyi bir SEO şirketi arıyorsanız, bu noktada, muhtemelen sadece kafanız karıştı – bahsetmiyorum bile, SEO uygulamasının tamamını ilk etapta lanetliyor olabilirsiniz. Bu şeyleri bulmayı kolaylaştırması gerekmiyor mu? Google’ın size karşı çalışmaya çalıştığını görünce iyi bir SEO şirketini nasıl buluyorsunuz? Hangi şirketlerden kaçınacağınızı nereden biliyorsunuz?

Nasıl kandırılmadan iyi bir SEO Şirketi Bul

İşte kirli küçük bir pazarlama sırrı: yeterince kötü bir anahtar kelime istiyorsanız ve bunu elde etmek için yeterli kaynağa sahipseniz, kendiniz yapabilirsiniz. Google daha akıllı olmaya başladı, ancak özel bir SEO pazarlama ekibi, arayanın istediğini gerçekten sunmasalar bile sıralamasını etkileyebilir. Bunu, örneğin Google’ın beğendiği faktörleri hedef alarak yaparlar:

 Yerel SEO

Yukarıda tartıştığımız gibi, yerel şirketler Google’dan bir destek alıyor. Bu, yerel bir varlığa sahip merkezi SEO şirketlerine büyük bir destek sağlayabilir, ancak uzaktan çalışan ve birden fazla yere yayılmış olan İçerik Fabrikası gibi şirketler için pek bir şey yapmaz .

 Alan Kurumu

Alan adı yetkilisi, Google’ın sıralama belirlerken belirli bir alana ne kadar ağırlık verdiğini belirtir. Yüksek etki alanı otoritesi, Google’ın web sitenizi sevdiği anlamına gelir – meşru bir kuruluş gibi görünüyorsunuz, bu da insanların gerçekten istedikleri içeriği sağlar. Bu, rakiplere kıyasla SERP’lere (arama motoru sonuç sayfaları) tırmanmanızı kolaylaştırır.

Tek tek sayfaların kendi sayfa yetkileri vardır – bu sayfanın Google’a ne kadar iyi göründüğüne dayanan bir değer. Ancak, Google etki alanlarını seviyorsa vasat sayfaların bile daha kolay bir zaman sıralaması vardır.

Bu biraz basitleştirmenin bir parçası. Bakın, Google’ın algoritmaları gizlidir. Aradıkları birçok faktörü biliyoruz, ancak onları tartıp arama sonuçlarını ortaya çıkaran formülleri tam olarak bilmiyoruz.

Moz (bir SEO pazarlama yazılımı sağlayıcısı), bir sitenin ne kadar iyi olacağını tahmin etmeye çalışan ve dijital pazarlamacıların bu sonuçları iyileştirmelerine yardımcı olan Etki Alanı ve Sayfa Yetkilisiölçümlerini bir araya getirdi . SEMRush gibi diğer siteler de benzer araçlar sunar.

 Geri bağlantılar ve dahili bağlantılar

Google, web sayfalarının birbiriyle nasıl bağlantılı olduğuna bakar. Bu, web sitenizdeki dahili bağlantıları içerir. Örneğin, sattığınız bir ürün hakkında bir blog yazarsanız ve onu ürün sayfanıza bağlarsanız, Google’ın bu sayfaların nasıl ilişkili olduğunu anlamalarına yardımcı olur.

Geri bağlantılar – etki alanınızın dışındaki sayfalardan web sayfalarınıza bağlantılar – özellikle önemlidir. Google, onları yönlendiren sitenin etki alanını ve sayfa otoritesinin bir kısmını kendinize aktaran, sayfanız için oylama olarak sayar. Bu iyi SEO için anahtardır. Sizinle bağlantı kurmak için doğru sayfaları bulabilirseniz, bu gerçekten sizi arama sonuçlarında yukarı çekmenize yardımcı olabilir.

Dahili bağlantılar, sayfalarınızdan bir tanesine değer aktararak, geri bağlantıların nasıl yapıldığına benzer şekilde yardımcı olabilir. Örneğin, web sitenizdeki nispeten yüksek rütbeli bir sayfadan yeni bir bloga bağlanırsanız, söz konusu blogun arama sıralamalarında artmasına yardımcı olabilir.

Bazı pazarlama şirketleri bağlantıları şüpheli şekilde kullanırlar . Örneğin, bu “En İyi SEO” listeleri, onları çok hedefli anahtar kelimeler aramaya zorlamak için gerçekten ayrıntılı bir bağlantı stratejisi kullanır, böylece şirketleri yüksek derecelendirmeler için ücretlendirebilirler. Bazı siyah şapka SEO’ları çok daha kötüdür – kasıtlı olarak kötü alanlar yaratır ve bunları sıralamada düşürmek için rakip sitelere bağlar. Neyse ki, Google, yıkıcı bağlantı kurma konusunda köklü ilerlemeler kaydetti.

 Ziyaretçi davranışı

Google, ziyaretçilerin web sitenize nasıl girdiklerini ve orada yaptıklarını izler; bu da SEO’nuzu karmaşık şekillerde etkiler. Pazarlamacılar Google’ın hemen çıkma oranı (ziyaretçilerin bir sayfayı tıkladıktan sonra ne sıklıkta ayrıldığını) ve sitenizi sıralamaya yardımcı olmak için sitedeki zaman gibi istatistikleri nasıl kullandıklarını tartışır . Sitenizin yaptıklarına bağlı olarak, yüksek bir hemen çıkma oranı aramanızın aradıklarını hemen bulduğunu veya içeriğinizden gerçekten hoşlanmadıkları anlamına gelebileceğinin iyi bir işareti olabilir.

Ancak, hepimizin hemfikir olduğu bir şey, Google’ın tıkladığı içerik insanlarını yayınlamak istediğidir. Arama yapanlar sitenizi SEO için bir Google aramasında her açışında tıklarsa, insanların görmezden geldiği bir sayfadan daha fazla sıralama yapacaksınız.

 Anahtar kelime hedefleme

Google, hangi konular hakkında yazdığınızı belirlemek için anahtar kelimeler kullanır. Başlıktaki anahtar kelimeleri (aramada başlığınız ne olarak gösterilir), H1 başlığı (sayfanın üstündeki başlık), H2 başlıkları (bu yazının etrafındaki büyük alt yazılar) ve diğer yerlerdeki anahtar kelimeleri nasıl kullandığınıza dikkat eder. Senin sayfan. Anahtar kelimelerinizi seçme konusunda dikkatliyseniz, sıralamada yükselmenize yardımcı olabilir.

Alan adınızdaki veya bir sayfanın URL’sindeki anahtar kelimeler de rol oynar. Eğer adı verilen bir siteyi yönetirseniz, oh bilmiyorum – “10bestseo.com” diyelim, “en iyi seo” gibi anahtar kelime öbeklerini hedefleyen makaleler için bir destek olacaksınız.

 İçerik stratejisi

Google, içerik stratejinizi ayırt etmek için anahtar kelimeler ve diğer ipuçları kullanır; yani, ne tür makaleler, videolar ve diğer içerikler sağladığınız. İsminizde “SEO” yazan ve SEO pazarlamasıyla ilgili birçok anahtar kelime için optimize edilmiş makale yazıyorsanız, doğru anahtar kelimelerle, Google size SEO ile yapılan aramalar hakkında daha fazla trafik gönderir.

Arama Motoru Sıralamasına Göre Kiralama Yapmamalı mıyım?

Hiç trafik çekmeyen bir SEO şirketinden kesinlikle şüphelenmelisiniz, ancak aramanızdaki en iyi şirketler mutlaka sizin için en iyi sonuçları alacak olanlar değildir.

Bununla birlikte, hiçbir şekilde üst sıralamanın kötü bir şey olduğunu söylemiyoruz! Açıkçası, iyi rütbeli içerik yazabilen bir şirket muhtemelen doğru bir şey yapıyordur (aksi takdirde söyleseydik ikiyüzlü olurduk!).

Tek söylediğimiz sıralamanın her şey olmadığı ve bir şirketin birinci sayfada gösterilmesinin birden fazla nedeni var:

  • Şehrindeki tek büyük SEO şirketi.
  • Daha fazla müşteriyi korkutmak için büyük bir arama motoru pazarlaması girişimi başlattılar.
  • Onlar derin cepleri olan şirketlere ilk 10 listelerinde noktalar satan bir toplayıcı.
  • Geçmişte kendi sitelerine benzeyen diğer siteleri tıkladınız.
  • Aslında çok popüler ve saygınlar.
Bir şirket şehrinizdeki en iyi SEO şirketi olsa bile, bu yeterli mi?

Eğer bir değilsen çok lokalize iş bir restoran veya bir tuğla ve harç mağaza gibi, online pazarlama çabaları ulusal ve hatta uluslararası olmalıdır. Sektörünüzde sonuç alabilecek bir şirket seçmeniz gerekiyor. Bulması çok daha zor.

Black Hat SEO Nedir – Ve Neden İyi SEO Değil?

Daha önce siyah şapka SEO’sundan bahsetmiştik, ama siyah şapka SEO’nun ne olduğunu ve neden SEO dünyasının karanlık tarafında ilgilenen herhangi bir şirketten kaçınmanız gerektiğini anlamanız önemlidir.

Genel olarak, teknoloji dünyasında “siyah şapka”, sömürücü olarak düşünülebilecek yöntemleri kullanan herhangi bir kurumu veya bireyi ifade eder. Başka bir deyişle, bu şirketler iyi bir içerik ve pazarlama ile SERP’ler arasında yavaş yavaş ilerlemiyor – Google’ın algoritmasından yararlanarak oraya geliyorlar.

Her türlü hileyi kullanarak (geri satın alma, gizleme , anahtar kelime doldurma ve her türlü arka uç SEO shenanigan’larına kadar), müşterilerinin geleneksel yöntemlerle yapabileceğinizden daha hızlı bir şekilde sıralanmasına neden olabilirler. Bir SEO ajansı size bir ay içinde sonuç vermeyi vaat ediyorsa, ya bunlar doludur ya da büyük olasılıkla bazı ipleri çekmek için siyah şapka SEO kullanıyorlardır.

Bu hileler işe yaramadı değil – onlar! – ancak Google açıkça algoritmasını kullanan tekniklerin hayranı değil ve ajansınızın kullandığı belirli bir metodun algoritması tarafından kara listeye alınması durumunda her zaman tüm trafiğinizin toza dönüşme şansı var . Daha önce şirketlerle çalıştık, bu da trafiğini (bazı durumlarda ayda milyonlarca hit) bir gecede hiçbir şeye dönüşmemesini izledi.

Tanımlayıcı verileri kaldırdık, ancak aniden inanılmaz derecede keskin bir düşüş olduğunu görebilirsiniz. Bunun web sitenizin trafiği olduğunu hayal edin – aylarca daha yüksek ve daha yüksek rakamlar bastığınızı ve ajansınızdan çok memnun kaldığınızı hayal edin. Ve sonra gitti.

Nasıl İyi Bir SEO Şirketi Bulursunuz?

Pazarlamacılar hakkında bir şey var, biz pazarlıyoruz. Bizi iyi gösteren hikayeler anlatmakta iyiyiz. Sorun değil – kendi SEO şirketinizi olumlu bir şekilde sunmak profesyonelliğin bir işaretidir – ancak BS dedektörünüzün yüksek alarmda olması ve durumunuzu göstermeniz gerektiği anlamına gelir. Aşırı yutturmaca kötü bir işarettir. Yeni bir arama motoru stratejisinin sonuç alması aylar alabilir ve belirli bir kampanyanın ne kadar çabuk ödeme yapacağını tahmin etmek zordur. Trafiğinizi gece boyunca ikiye katlayacağına söz verirse, bunlarla doludur.

Şeffaflık da anahtardır. İçerik Fabrikası’nda, şirketiniz için yapacağımız her şeyi size söylemekten son derece mutluyuz – size nasıl yapılacağını öğreteceğimiz eğitim paketleri bile sunuyoruz . ( SEO 101 Video Eğitim Serimizde neler sunduğumuzu inceleyin .) İyi bir şirketin bazı özel stratejileri ve araçları olabilir, ancak temel işlemlerini açıklayamazlarsa, devam edin.

İyi bir işaret, ajansın şirketiniz hakkında çok fazla merak gösterdiği zamandır. Sizin için sonuç almakla ilgilendiklerini ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru beceri ve deneyime sahip olduklarından emin olmak istediklerini gösterir. Sizinle ilgili sorular sormalılar:

 Kurum tarihi

Ne zaman kuruldu Senin görevin ne? Şirketiniz ne kadar büyük? Müşterileriniz kimler?

Kibirliğe karşı dikkatli olun – sektörünüzde sahip oldukları çok fazla deneyim olmasına rağmen, hala şirketinizde uzmansınız.

 Mesajlaşma stratejisi

Pek çok dijital pazarlama şirketi PR ve sosyal medyayı da ele alıyor, ancak bir blog içerik yazarı arasanız bile, sizi temsil edecekler, yani sesinizi doğru bulmaları gerekiyor.

Pazarlamacınız kitlenize nasıl geçtiğini bilmek istiyor. Resmi veya gayri resmi misiniz? Beğendiğiniz rakipler veya endüstri kuruluşları var mı? Gerçekten nefret ettiğiniz ve kaçınmak istediğiniz konular veya stiller var mı?

 Pazarlama stratejisi ve tecrübesi

Yepyeni bir başlangıç ​​değilseniz, bir SEO danışmanı veya şirketi kurduğunuz bir pazarlama temelini oluşturacak. Blog stratejiniz, sosyal medya çabalarınız, halkla ilişkiler ve benzeri konular hakkında bilgi sahibi olmak isterler.

İyi arama motoru pazarlamacıları da sonuçları soracak ve başarılarınızdan ve başarısızlıklarınızdan öğrenmeye çalışacaktır.

 SEO ve pazarlama hedefleri

Bazı değerli anahtar kelimelerin etrafına daha fazla trafik çekmeye mi çalışıyorsunuz? Satışları arttır? Marka imajınızı veya tanınırlığınızı iyileştirin mi?

Hedefleriniz, arama motoru optimizasyonu için doğru yaklaşımı belirleyecektir. Ajansınız ne istediğinizi anlamakla gerçekten ilgilenmeli, böylece en etkili stratejiyi bir araya getirebilsinler.

İyi bir SEO şirketi bulmak, sizi ve sektörünüzü alan bir şirket bulmakla ilgilidir. Sadece “SEO’da iyi” olmak yeterli değil. Ne de olsa, bir SEO ajansı size tonlarca trafik getiriyorsa, ancak bu trafikten hiçbiri dönüşüm sağlamazsa, bu gerçekten önemli mi? İyi bir ajans, müşterilerinizin tam olarak ne aradığını çözecektir – bunlar da hedefledikleri anahtar kelimelerdir.

Aynı şekilde, iyi bir SEO ajansı bulmak, sadece anahtar kelimeler önermek ve içerik yazmak için orada olmayan bir ortak bulmak anlamına gelir. Pazarlama ekibinizin geri kalanını anlayabilmeli (ve bir parçası olabilmeli). Ne de olsa, pazarlama sadece web siteleri, radyo reklamları, haber bültenleri veya SEO ile sınırlı değildir; işe yarayan stratejiler, işletmenizin hedeflemeye çalıştığı her ortamı göz önünde bulundurmalıdır.

Bir SEO Şirketi Benim İçin Ne Yapabilir?

seo uzmanı Firmanıza İyi Bir SEO Şirketi Nasıl Bulunur?

SEO pazarlaması çoğunlukla web sitesi optimizasyonu çevresindeki tekniklere atıfta bulunmak için kullanılır. Dijital pazarlamacılar, Google’ın arama sonuçlarında bir sayfanın çıkmasına yardımcı olmak için rakipleri araştırmak, anahtar kelimeleri seçmek, bağlamak, HTML biçimlendirme, başlık seçmek ve benzeri şeyler için en iyi uygulamaları öğrenirler.

Günümüzde, pazarlamacılar genellikle içerik stratejisine ve yazma becerilerine atıfta bulunmak için daha geniş çapta kullanmaktadır. Pazarlama sihirbazları, rakiplerinizden daha iyi içerik sağlamanın önemini haklı olarak vurgulamaktadır (Rand Fishkin’in 10X İçerik beyaz tahta Cuma, bunun nasıl yapılacağı hakkında bazı harika ipuçları verir.)

Ama gerçekten iyi bir SEO şirketi ile, SEO’nun bittiği ve PR ile sosyal medyanın başladığı yeri söylemek zor . Her ne kadar mükemmel bir Twitter Soru ve Cevapı ya da ustalıkla tanıtılan bir etkinlik her zaman arama sonuçlarını doğrudan etkilemese de, markanıza olan ilgiyi etkiliyor, bu da daha fazla insanın ne hakkında olduğunu bulmak için sizi ararken aramaları etkiliyor.

Aynı şekilde, sosyal sinyaller de gerçek bir şeydir ve sitenize Facebook veya Twitter’dan bağlanan kişiler, sayfanızı sıralamada yükseltmeye yardımcı olabilir. Bu demek oluyor ki sosyal sohbet çok değerli – ortalama SEO şirketinin hedeflediği bir şey olmasa bile.

Bunu yapan iyi bir SEO şirketi bulmak nadirdir. Tüm kutuları kontrol eden ve iyi sonuçlar alan, iyi bir strateji ile uygun içeriği ortaya koymak kolaydır. Ancak, bir arama motoru pazarlamacı ana, endüstrinizi anlamak ve müşterilerinize hizmet etmek için temellerin ötesine geçer.

İşinizi bir üst seviyeye çıkarabilecek iyi bir SEO şirketi bulduğunda neye benziyor? İşte bir örnek.

SEO Pazarlama Örnek Olay İncelemesi

Bir kişisel ürün müşterisi bizim için inanılmaz bir SEO başarısı oldu. 2016 Eylül ayından Ağustos 2017’ye kadar, toplam organik trafikte (yani arama trafiğinden)% 77,33 artış sağladık; bu, yıldan yıla% 30 artış hedefimizi iki katına çıkardı. Toplam blog trafiği için daha da iyi yaptık: Trafik istatistiklerini% 25 artırmak için yola çıktığımızda% 86.57 arttı. Bunların çoğu, anahtar kelime araştırma ve optimizasyonu ( % 164,72 daha fazla anahtar kelime !), İçerik stratejisi, optimizasyon ve dikkatli izleme gibi temel özelliklere geldi.

Ancak, SEO’ya çok az odaklanırsak bu sonuçları elde edemezdik. İçerik stratejimizi PR ve sosyal medya pazarlamacılığı ile sıkı bir şekilde bütünleştirerek , müşterimiz çevresinde bir topluluk oluşturmaya yardımcı olduk. İnsanların şirket hakkında konuşmasını ve başarılı arama motoru optimizasyon stratejisinin anahtarı olan içeriğimizle etkileşime girmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması + SEO İçerik Yazımı = Ciddi Trafik Artışı

sosyal medya Firmanıza İyi Bir SEO Şirketi Nasıl Bulunur?

Yakın zamandaki bir örnek, Toronto merkezli seksolog ve Dr. Jess ile Sex’in arkasındaki ilişki uzmanı Dr. Jessica O’Reilly ile #SexEdChat serimizdir. Jess, geri çekilme, danışma oturumları ve düzenli medya özellikleri onu dünya çapında izleyen ünlü bir danışman ve eğitimcidir.

Müşterimiz, topluluk üyelerinin soru sorabileceği ve zevk, seks eğitimi ve rıza gibi konular hakkında tartışmalar yapabileceği düzenli soru-cevap oturumlarına ev sahipliği yapıyor. Bu, markaya ilgi ve ilgi uyandıran ve sıralamaya yardımcı olan topluluğumuz için bir hizmet sunar. Müvekkilimize, cinsel açıdan olumlu bir bakış açısı geliştiren ve müşterilerinin sağlık ve eğitimlerini destekleyen bir şirket olarak daha güçlü bir ses veriyor.

Ayrıca bize trafik, SEO sıralaması ve marka varlığını artırmak için birçok ikincil dijital pazarlama fırsatı sunuyor. Örneğin, konuları önceden planlayarak, Twitter sohbeti öncesi, sırası ve sonrasında ilgili blogları paylaşabiliriz . Bu, insanları konuşmaya (ve tıklamaya!), Olaylara daha fazla insan getiriyor ve daha kalıcı, olumlu bir izlenim yaratmaya yardımcı olur.

Ekleme Olay Tabanlı Pazarlama Mix

Ayrıca Sex Ed Chat’i, Ulusal Sex Ed konferansına katılmak üzere Atlantic City’ye bir bilet kazanmak üzere koştuğumuz seks eğitimcilerine yönelik bir yarışma tanıtmak için kullandık. #SexEdFacts etiketiyle daha fazla kişinin bilmesini istediği bir gerçeği tweetleyerek müşterimizi Twitter’da takip ederek girebilirler.

Bu, tüm bu harika seks eğitimcilerini ve sadık hayranlarını destekçilere dönüştürmek. Bazı etkileyici Twitter takipçileri alıyoruz (ve bunun sonucunda takipçilerinden bazılarını da alıyoruz). Ayrıca #SexEdFacts tweet’lerinden, hashtagın yükseltilmesine, sohbetlerin tanıtımına ve seks topluluğu ile bir diyalog kurmasına yardımcı olan bir ivme kazanıyoruz.

Bir SEO şirketi olarak, bu bağlantıları kullanabiliriz – örneğin, bloglardaki bu gerçekleri alıntılayarak ve bu uzmanlarla bağlantı kurarak. Ve bir seks eğitimcisi hakkında iyi bir şey yazdığınızda, onların sitelerine bağladığınızda ve size bunu anlattığınızda ne olur? Genellikle, tanıtım için size geri bağlanırlar ve herkes hoş bir geri bağlantı alır ! Bir Tweet veya Facebook gönderisi de alabilirsiniz.

Ayrıca, seks konferansına giren müvekkilimize büyük ilgi gösteriyoruz ve hakkında konuşulacak harika konular oluşturduk. Ve son olarak, tüm bu döngüyü başlatan olayları bir araya getirmek için gelecekteki fırsatlara dönüşebilecek tüm seks uzmanlarıyla bağlantı kuruyoruz. Ve hepsine daha güvenli, daha sağlıklı ve daha eğlenceli bir cinsel ilişkide bulunmaları için yardımcı oluruz!

Bir SEO Şirketi Kiralamalı mıyım?

Firmanıza bağlı. Bazı kuruluşlar kendi kurumlarında ihtiyaç duydukları becerilere sahiptir, bazıları ise bir blog yazarını işe alarak ve bazı pazarlama eğitimleri alarak sonuçları alabilir . Ancak, iyi tasarlanmış bir stratejiniz yoksa, doğru SEO şirketi, markanıza hak ettiği dikkati (ve işi!) Almanın anahtarı olabilir.

Neyin gerekli olduğunu öğrenmenize yardımcı olacak bazı kaynaklar.

  • Anahtar Kelime Araştırma Açığa Çıktı: Nasıl SEO Bulunur : Çok fazla insan bu adımı atlar – bunlardan biri olmayın! Paketinizin önüne geçmek için web sitenizin SEO’sunu ve rakiplerinizi analiz etme ve doğru anahtar kelimeleri seçme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
  • SEO 101: Anahtar Kelime Araştırma ve Analizi : Bir anahtar kelimeyi hedeflemeye değer yapan şey hakkında daha derin bir dalış. Bu blog yazısı ve web semineri organik trafiğinizi ve dönüşümlerinizi artırmak için kullanabileceğiniz birçok bilgi ve SEO en iyi uygulamaları sunar.
  • İçerik Pazarlamasına İhtiyacınız Olabilecek Tek Kılavuz [Linkler ile Kaynak Sayfasının Tamamlanması] : Pakette ne yazıyor. Burada sizi içerik pazarlama uzmanı yapmak için yeterli malzeme ve kaynak var.
  • Nasıl Dönüştürülen Bir Blog Yazısı Nasıl Yazılır – VE SEO Trafiğine Getirilir [Kontrol Listesi + Komple Rehber] : Temel konulara hakim olduğunuzda ve yazmaya başlamak için hazır olduğunuzda, bu kılavuz tam olarak ihtiyacınız olanı içerir. Büyük Google arama trafiğini getiren bir blog yazmayı öğrenin.
  • 9 Pahalı SEO Hatalarını Siz Yapıyorsunuz (Muhtemelen) Yapma : Bu web seminerinde, şirketlerin SEO stratejilerinde yaptıkları en yaygın, göz ardı edilen hatalardan ve trafiğinizi büyütmek için bu sorunları nasıl çözeceğimizden bahsedeceğiz.

Kendin yapmakla ilgilenmiyor musun? SEO, PR ve dijital pazarlama stratejiniz için neler yapabileceğimizi öğrenmek için bize ulaşın

Seo, Web Geliştirme

SEO stratejisi oluşturmak için harici bir SEO şirketi kullanmak

SEO Stratejisinin önemi

SEO’ya başladığınızda ilk temel gereksinim görünürlük…

Çevrimiçi çekiş kazanmak isteyen bir işletme olduğunuzda, arama sayfalarındaki sıralamanız sonuçta elde ettiğiniz başarının hayati bir bileşenidir. Arama sonuçlarındaki görünürlük, SEO stratejik planlarınızı ne kadar iyi koyduğunuza dayanmaktadır. Sağlam bir SEO planı ile işiniz daha hızlı arama sayfalarında kıskanılacak bir konuma ulaşabilir.

Ancak, bazen dahili bir SEO stratejisi ekibiniz olabilir, ancak planlama süreci yeni bir süreç ister. Bir planınız varsa ancak uygulamak için çok önemli bir bileşeniniz yoksa, sizin için bir SEO stratejisi oluşturmak için harici bir UK SEO danışmanlığına ihtiyacınız olabilir .

Planlama ve yürütme

Bir SEO strateji planı oluşturmak karmaşık bir süreçtir. Eğitimli odaklanma gerektiren karmaşık ayrıntıları ve zaman dilimlerini içerir. Tam bir SEO planı planlamadan proje hedeflerini kolaylaştırmaya kadar zaman aldığından, işinizin diğer kritik kritik yönlerine odaklanmanızı sağlayan harici bir SEO’ya ihtiyacınız vardır. Şirket içi ekipleriniz işin diğer önemli bölümlerini denetleyebilir, harici bir şirket SEO stratejinizin yolunda kaldığından emin olur.

Harici SEO uzmanlarından oluşan bir ekibin bölünmüş iş yükleri, her bir profesyonelin stratejinizin ana bileşenlerinde en iyi fikirlerini kullanmalarını sağlayacaktır. Dış ekip bütün projeyi bir araya getirmek için bir araya geldiğinde, stratejik planın her bir kesin yönü kusursuzdur ve devreye alınmaya hazırdır.

Boşlukları takarak

Harici bir SEO şirketi, sizi ve rakibinizin SEO stratejilerini karşılaştırırken tarafsız bir yaklaşıma sahip olabilir. Rakiplerinizin işinize ne olduğunu bildiğini varsaymalısınız. Bu amaçla, adım atmak ve SEO stratejilerinize rakipler açısından bakmak için harici SEO işine ihtiyacınız var.

Şirket içi ekiplerinizin hangi alanlarda yoğunlaşmadıklarını görünce, harici bir SEO şirketinin hataları önlemesine izin verin. Bu genellikle , hemen dikkat edilmesi gereken hususların olup olmadığına karar vermek için web sitenizin SEO Denetimi ile başlar , sadece karışıma eklenebilir ve stratejik planlamanın bir parçası olabilirler.

Belki bağlantı kurma tekniklerinizden bazıları, istediğiniz kadar agresif ya da başarılı değildi. Harici bir SEO şirketi, bağlantı kurma stratejinize iyice bakmak için ekibinin bölümlerini dağıtabilir.

Güçlü dış bağlantılar, işinizi vekaleten bir otorite yapmak için güvenebilir.

Dış SEO şirketleri, bağlantı kurma stratejilerinizin daha uzun bir süre boyunca alakalı kalmasını sağlama konusunda uzmanlığa sahiptir.

İçerik yaratımı

Mükemmel bir anahtar kelime yerleşimine sahipseniz, ancak içeriğiniz tutarsızsa veya yeterince iyi değilse, SEO stratejiniz beklediğiniz gibi çalışmayabilir.

Harici bir SEO strateji planı, işletmenizin en iyi SEO içeriğine sahip olmasını sağlayan iyi zamanlanmış içerik oluşturma ve dağıtım stratejilerini kapsar. Mükemmel içerik, sitenize trafik çekmenize ve bağlantılarınızı daha güçlü hale getirmenize yardımcı olur.

Harici bir SEO şirketi, yayınlanacak en iyi içerik türünü belirlemek için usta içerik içerik oluşturucularıyla birlikte çalışır.

İçerik oluşturma, video izleme gibi diğer yönleri içerebilir. Bu nedenle, çevrimiçi erişiminizi artırmak için dijital görsel-işitsel içeriğin oluşturulması ve küratörlüğünü ele almak için harici bir SEO şirketine ihtiyacınız var.

İzleme ve değerlendirme

Başarılı bir SEO stratejisi planlanması ve yürütülmesi aylar alabilir. Bu dönemde, proje ile ilgili artan karmaşıklık seviyeleri bulunmaktadır. Harici bir şirket, her biri belirli bir alanda uzman olan profesyonelleri getirir.

Birlikte, projenin ilerledikçe etkilerine göz kulak olmak için iç ekiplerle jelleşebiliyorlar. Bunun nedeni, projenin önceki bölümlerindeki bir yanlış adımın, gelecekteki teslimatların başarısını veya etkinliğini tehlikeye atabileceği yönünde.

İzleme ve değerlendirme, stratejik planın her aşamasında projenin kilit alanlarına katma değer sağlar. Dış bir SEO şirketi hayati görevlerin uygulanmasından sonra meydana gelen hataları hafifletme yeteneğine sahiptir.

Anahtar kelime dağıtım stratejisi

Anahtar kelimeler sizinle rekabetiniz arasındaki farkı yaratabilir. Anahtar kelimelerin kalitesi açısından iyi dengelenmiş içeriğe sahip olmak için, bir işletmenin harici SEO ekibinin uzmanlığını getirmesi gerekebilir. Ekip, Google’ın anahtar kelime tercihlerini incelemelerini ve işletme sayfalarında daha iyi bir tıklama oranı garantisi veren stratejileri uygulamalarını sağlar.

Anahtar kelime yoğunluğu, web sitenizin sıralamasını etkileyebilir. Harici bir SEO ekibine sahip olmanın faydalarını, uzun vadeli site yetkilisi hedeflerinize göre değerlendirmeniz önemlidir.

Halkla ilişkiler

Harici bir SEO şirketi, içeriğinizin saygın medya sitelerine bağlanmasını sağlamanın avantajını fark eder. SEO stratejinizin de önemli bir etki olarak görülmesi için caddeleri büyük medya kuruluşlarına aktarabilir. Harici bir SEO şirketi, işletmenizin yeni demografik özelliklerle görünürlük kazanmasına yardımcı olacak zorlayıcı dijital ortamlara dağıttıkları basın bültenlerini kullanabilir.

Tam kapsamlı

Bir şirketin, değişmeyen bekleme süreleri gibi kaçınılmaz koşullar nedeniyle işin bazı yönlerini geciktirmesi yaygındır. SEO stratejileri büyük olasılıkla, son adımlarla uğraşırken bekleme sürelerini içerecektir.

Harici bir SEO şirketi, sosyal medya etkileşimleri de dahil olmak üzere stratejik hedeflerinizle ilgili tüm alanları kapsar.

Stratejinizin her aşamasında, harici bir SEO şirketi linklerin indeksleme için gönderildiğinden emin olabilir. Bu, tüm içeriğinizin tam olarak görünmesini sağlar.

Toplu yönetimi

Bir SEO stratejisinin son dönem aşamaları, ilk aşamalardan daha da fazla dikkat gerektirir.

Şirket içi ekipler, bir iş stratejisinin önceki yönlerine dikkat edebilirken, harici bir ekip her iki tarafın da problemleri izlemesine ve derhal ele almasına yardımcı olan teslimatlar ve raporlar tutar.

Büyüyen blog yazıları, basın bültenleri ve yeni bağlantılar ve ağları ile bir işletmenin SEO stratejisinin başarısı için gerekli ayrıntıları etkin bir şekilde yönetmesi için dış bir şirkete ihtiyacı var.

Bir kurum içi SEO ekibi çok değerli bir varlıktır. Ancak, işletmenizin ölçeklendirilmesi için yeni bir strateji oluşturmak istiyorsanız, hızlı ve uygun fiyatlı bir büyüme için harici bir SEO şirketi sizin en iyi seçiminizdir.

Harici bir şirketin başarılı bir SEO stratejisiyle, YG’nizi en üst düzeye çıkarabilir ve işlemleri artırmanız gerekirse ek destek alabilirsiniz.

Seo Şirketi Seçerken Neden Fiyattan Fazla Bakmalısınız?

SEO ŞIRKETI SEÇERKEN NEDEN FIYATTAN FAZLA BAKMALISINIZ?

Yeni iPhone 8, bu sonbaharda daha sonra piyasaya sürüldüğünde, modellerinden birinde önemli bir fiyat artışına sahip olduğu söylentileri devam ediyor. Tarihsel olarak, iPhone fiyatlandırma yaklaşık 650 $ başlar. Bazıları için hala çok para gibi görünebilir, ancak Apple’ın yeni amiral gemisi telefonunun 1.200 dolar civarında çalışması bekleniyor!

Öyleyse neden fiyat atlıyor? Şey, basitçe şunu söyleyelim: o modelin inşa edilmesi daha pahalı olacak ve üst uç bileşenlere sahip olacak.

Apple mevcut iPhone 7’yi üretmek için yaklaşık 220 $ harcıyor ve bu maliyetin yaklaşık% 20’si ekranda. Bu yeni modelde, mevcut ekranın, Samsung’un bir çerçevesiz-OLED ekranıyla değiştirilmesi bekleniyor. OLED ekranın fiyatı, mevcut iPhone 7 ekranından% 60 daha fazla.

Daha yüksek fiyatla bile, Apple hala bir TON birimi satacaktır.

Niye ya?

Çünkü insanlar kaliteyi severler ve kalitenin daha yüksek bir fiyata geldiğini anlarlar.

Peki, bu SEO ile ne ilgisi var?

Neden Price.png’den Daha Çok Bakmalısınız

Kalite , çeşitli SEO hizmetlerini fiyatlandırırken göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir .

Yeni bir SEO iş ortağı için alışveriş yaptığınızda, çok sayıda farklı teklif alacaksınız. Bu teklifler fiyat, strateji ve teslimata göre değişecektir.

Vending işlemi zaman zaman yorucu ve kafa karıştırıcı olabilir, ancak tüm seçeneklerinizi dikkatlice değerlendirmek faydalı olacaktır. Yanlış seçerseniz, sitenizin trafiği zarar görebilir. Muhtemelen uğraşmak istemediğin ağır bir darbe.

Neyse ki, (sonunda) iyileşebileceğiniz bir şey. Yanlış şirket seçerek kayıp para miktarı göz önüne alındığında ağır darbe geliyor.

Daha yüksek bir fiyat noktasına sahip bir şirkete karar verdiyseniz, size çok daha pahalıya mal olacak. Ancak, önümüzdeki iPhone 8 gibi, yüksek kaliteli, güvenilir sonuçlar daha yüksek bir maliyetle geliyor. Tabii ki, SEO almak daha iyi bir ekran almak gibi değil. Çevrimiçi pazarlama söz konusu olduğunda, SEO hizmetlerinizin kalitesi arttıkça, daha büyük bir YG ve daha sağlıklı, daha sürdürülebilir bir web sitesi görürsünüz.

[Web siten nasıl? Ücretsiz bir web sitesi raporu alın ve öğrenin.]

Devam etmeden önce, burada yapmak istediğim son şeyin SEO endüstrisindeki diğer ajansları çağırması gerektiğini bilmek istiyorum. Sekiz yıl boyunca neler gördüğümü paylaşmak istediklerim SEO.com’da.

Bir ajans bir teklif gönderirse ve aldığınız diğer tekliflerden önemli ölçüde daha düşükse, büyük olasılıkla Filipinler veya Hindistan’a dış kaynak kullanımı ve / veya işin çoğunu otomatik hale getirmesidir. Ayrıca sizi 50’den fazla hesabı yöneten bir yöneticiye de atayabilirler. Bu, maliyetleri düşürmelerine yardımcı olur ve bu tasarrufları size aktarır.

Bu “em & churn em” zihniyetine sahip aynı kurumlar. Müşterilerinin, altı aydan daha uzun süre kalıp kalmasını beklemiyorlar. Ama bunun üzerinde uyumazlar çünkü yeni işlere devam eden dev bir satış gücü var. Bu onlar için mükemmel, ama sizin için ideal değil.

Ajansların maliyetleri düşürmesi, çerez kesici stratejileri oluşturarak. Bu sayede, sektörünüz, rekabetiniz ve güncel durumunuz hakkında online araştırma yapmak için zaman harcamak zorunda kalmazlar. Her ay sadece ‘X’ ürün paketi sağlıyorlar ve sizi işletmeniz üzerinde kalıcı bir etki yaratacağına ikna ediyorlar.

İlk önce bazı artışlar görebilirsiniz, ama size söyleyebilirim… eğer sürerse şanslı olursun.

Şanslar, biraz daha yüksek bir fiyata gelen bir SEO firması, araştırmaya daha fazla zaman harcayacak ve kalıcı bir etki yaratacak bir strateji yaratacak. Ayrıca, kampanya ilerledikçe bu stratejiyi ayarlamak için zaman harcayacaklar, bu da ne istiyorsun! Google, algoritmalarını yılda 500 kez güncellemektedir. Bunun da ötesinde, rekabetiniz kendi pazarlama stratejilerini uyguluyor ve yeni rekabet her geçen gün ortaya çıkıyor. Bu değişikliklere doğru zamanda ve doğru şekilde tepki vermek için yeterince çevik olmalısınız.

Tüm stratejilere uyan bir çerez kesici, bu değişiklikleri telafi etmeyecektir.

Organik olan bir strateji istiyorsun. En son trendleri, taktikleri ve yönergeleriyle gelişen ve ayarlayan bir strateji. İşiniz için özel olarak hazırlanmış bir plan istiyorsunuz.

Pazarlama bütçenizin iyi bir kısmını SEO’ya ayırırken, paranızın karşılığını aldığınızdan emin olmak istersiniz. Sen görmek isteyecektir o işin ve somut kanıt istiyorum ediliyor kanıtlar .

Anladım.

Yatırım yaptığımız para karşılığında hemen bir şey istemek doğaldır. Ve SEO yöneticiniz size zaman ve tekrar sıralamalar zaman alsa bile, birçok şirket hala çok özel teslim edilebilir bir dizi görmek istiyorum.

Her ay yazılan belirli sayıda bloğu veya belirli sayıda bağlantıyı görmek istiyorlar. Ajansınızın sizin için bir teslimatı yoksa veya sıralamada ve trafikte herhangi bir değişiklik görmediğinizde SEO’nun zaman aldığını unutmayın. Google bile öyle diyor . Ve bu bloglar ve bağlantılar kampanyanız için en iyi şey olmayabilir ortaya çıkabilir şu anda .

Üzerinde işlem öğeleri olan yeni bir teslim almadıysanız, tahminim o ay için bütçenizin çoğunun pazar araştırması ve ortaya çıkabilecek engellerin belirlenmesi için harcanmasıdır.

Bu hala değerli bir iş!

Bu senin takımından görmek istediğin şey!

Güçlü bir temel olmadan bir ev inşa edemezsiniz ve özel bir plan, tam olarak optimize edilmiş bir web sitesi ve anlık rekabetinizin anlaşılması olmadan SEO’da başarılı olamazsınız .

Tabii ki, ajansınız için daha yüksek bir ücret talep ediyor olmanız, ihtiyacınız olan kaliteli işi sağladıklarını garanti etmez. Ve eğer SEO ekibiniz üzerinde çalıştıkları görevlerin bir listesini sağlayamıyorsa, o zaman işin ispatı için sormak isteyebilirsiniz. (Bunu aylık raporlarına vermeliler.)

Bu çalışma listesi ayda 3.5 blog ya da ihtiyacınız duyduğunuz her şeyi içermeyebilir, ancak kendinize şunu sorun:

Bazı blogları satın almak istediğinizden veya devam eden başarınız için bir ortak olarak çalışan bir pazarlama ekibi istediğinden, bir SEO ajansı ile çalışıyor musunuz?

Sürdürülebilir çevrimiçi başarıya karşı belirli sayıda blog?

Bu gerçekten bir soru mu?

Anlaşılır bir şekilde, bir çok insan, en son iPhone için 1200 dolar ödeme düşüncesinden vazgeçecek, diğerleri ise daha yüksek kaliteli malzemelerin değerini anlayacaklar. Daha yüksek bedel ödemenin düşüncesi sizi biraz endişeli hale getirebilir, ancak satış sürecinde doğru soruları sormanız, SEO ekibinizle bir ortaklık olarak çalışmanız ve makul beklentileri karşılamanızın sizi temin edeceğinden emin olabilirsiniz. sonunda buna değer.

SEO Firmasından Neler Beklenmeli?

SEO Firmasından Neler Beklenmeli?

İşinizin ne kadar yavaş gittiğinden bıktınız. Müşterilere yararlı ve değerli bir ürün sunduğunu biliyorsunuz, ancak beklediğiniz başarıyı görmediniz.

SEO ve çevrimiçi pazarlamayı daha öncelikli yapmak için yatırım yapmaya karar verdiniz. İlk gelişmeleri kendiniz yaptıktan sonra, bütçeye sahip olduğunuzu, ancak İnternet pazarlamasına ayırma zamanının olmadığını fark edersiniz.

Sonuçta, koşacak bir işin var.

İşletmeniz büyüyene ve bazı pazarlamacıları işe almaya yönelik mali kapasiteye sahip olana kadar, İnternet pazarlama arenasını kendiniz denemek veya dışarıdan bir SEO şirketi kiralamak zorunda kalacaksınız .

Bir SEO şirketi seçme seçim sürecinden geçiyorsunuz ve birlikte çalıştığınızdan emin olduğunuz birini buldunuz.

Şimdi hizmet sözleşmesi imzalandı, ne bekliyorsunuz?

Seçtiğiniz SEO şirketinde doğru kararı verdiğinizden emin olmak istersiniz.

SEO şirketinizin işinize ne kadar bağlı olduğuna dikkat etmeniz önemlidir. Her SEO şirketi durumunuza farklı bir şekilde yaklaşacak ve yol boyunca neler yaptığını bilmek önemlidir.

Olumlu SEO sonuçlarının fark edilmesi ve görülmesi zaman alır. Aslında, bir Google videosunda , web sitenizdeki arama iyileştirme sonuçlarınızı etkilemeye başlayacak her türlü iyileştirme için ortalama 4 ila 12 ay sürdüğü belirtilmiştir.

1, 2 veya 3 ayda ortalamadan daha iyi sonuçlar almaya başlarsanız, sektörünüzde fazla rekabet olmadığı ya da şirketinizin hızlı – ama sürdürülemez sonuçlar üretmek için sorgulanabilir yöntemler kullanıp kullanmadığı bilinmelidir. Öte yandan, sonuçları görmek için bir yılı aşkın bir süre beklemek zorunda kalırsanız, şirketinizin gerçekte ne yaptığını fark etmeli ve araştırmalısınız.

[  Sitenizin şu anda nasıl performans gösterdiğini görmek için ücretsiz bir web sitesi raporu alın .]

Bu yüzden , SEO şirketinizden beklemeniz gereken bazı şeylerden bahsedelim .

Tanıtım Toplantısı

İşletmenizin internet pazarlama faaliyetlerini denetlemek için bir SEO şirketi seçtikten sonra, şahsen, konferans görüşmesinde veya video yoluyla tanıtım toplantısı yapmalısınız. Bu toplantıda, hesap yöneticinize ve ekibinize tanıtılacaksınız. Bu fırsatı işletmenizin yanı sıra pazarlama ve SEO hedefleriniz hakkında ek sorular sormak için kullanacaklar. Süreçlerini çizecek ve fiyatlarını belirleyecekler.

Ayrıca onlarla çalışırken ne beklediğinizden söz ederler.What%20to%20Expect%20From%20an%20SEO%20Company%203.jpg?t=1529592268744&width=450&name=What%20to%20Expect%20From%20an%20SEO%20Company%203 SEO Firmasından Neler Beklenmeli?

Çoğu işletme sahibi gibi iseniz, SEO bilginiz ve SEO ajanslarının nasıl işledikleri sınırlıdır ve hatta işaretin dışında bile olabilir. Şirket onlardan ne beklediğinizi ifade ettiğinden , beklentilerinizin onlar için ne olduğunubildiğinden emin olmanız gerekir . Zaman ayırma ve faturalandırma döngüleri gibi anlamadığınız şeyleri netleştirmelerine izin verin .

Daha önce çalıştığınız satış personelinin size genellikler ve bazı olası stratejiler vereceğini hatırlamak da önemlidir. Ekibiniz web sitenize daha yakından bakma şansına sahip olduğunda, bazı farklı önerileri ve stratejileri olabilir.

Bu ilk toplantı, satış temsilcisi tarafından önerilen ilk şey ve uzmanınızın en iyi çözüm olarak belirlediği şey arasındaki tüm farkları uzlaştırmak için harika bir zamandır.

Ayrıca, başka sorular sormak veya düşündüğünüz endişeleri ifade edeceğiniz yer burasıdır. Bu toplantıya bu tür şeylerin bir listesiyle geldiğinizden emin olun ve hepsine cevap verebildiklerinden emin olun.

İlk Web Sitesi SEO Denetimi

Eğer hala bir SEO şirketi seçerken, web siteniz için yapılmış bir SEO denetimine sahip olmamışsanız, iyi kalitede bir SEO ajansının yapacağınız ilk şey sitenizin ilk denetimini gerçekleştirecektir.

Bir Google Analytics hesabınız varsa, yeni işe alınan SEO şirketinizin raporlarınıza ve gösterge tablonuza sınırlı erişime ihtiyacı olacaktır. SEO şirketi muhtemelen web sitenizin SEO sağlığını teşhis edecek ek araçlara ve programlara sahip olacaktır.

Bir web sitesi SEO denetimi için geri dönüş süresi, sitenin boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olacaktır. Örneğin, birçok sayfa içeren web siteleri, yalnızca birkaç sayfalık bir web sitesinden daha uzun sürecektir.

SEO ekibinizden bir kişi, denetim sonuçlarını tartışmak için arayacak, bu doğrudan hesabınızı yöneten kişi olmalıdır. Gözlemlerini, önerilerini ve alınması gereken somut adımları somut olarak açıklayacaktır.

Daha etkileşimli olanlar daha iyi diyor. Hesap yöneticisi, tartışılan şeyin ekran paylaşımından ve önerilerin nasıl uygulanacağı konusunda size yol gösterecek ya da ekibinizle bir konferans görüşmesi yapılacaktır.

Şirketinizle yaptığınız sözleşmenin türüne bağlı olarak, raporu içeren bir e-posta alacaksınız ve hesap yöneticisinin notları ve değişikliklerin nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin adım adım talimatlar da beklenmelidir. Veya ekibinize daha fazla web sitesi erişimi verdiyseniz, değişiklikleri sizin için uygulayabilirler.

Bu denetim, sizin için yapacakları işin bir zaman çizelgesinin temeli olmalıdır .

Düzenli İletişim ve Check-in

İyi, güvenilir, saygın bir SEO, web sitesi denetim bulgularına dayanarak “to-dos” nın bir listesini size bırakmaz.

Hesap yöneticiniz, sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamak için her zaman hazır olmalıdır.

İşlerin nasıl gittiğini bilmenizi sağlayacak düzenli raporlar beklemelisiniz. Stratejileri ve faaliyetleri hakkında şeffaf olmaları için sizi bu süreçte tutmak isteyeceklerdir.

Sözleşmenizin süresi boyunca, hesap yöneticiniz herhangi bir değişiklik veya doğru görünmeyen herhangi bir şey hakkında bilgi verir. Ayrıca, ortaya çıkan sorunları gidermek ve düzeltmek için ekibiyle de çalışacaktır.

Sonuç

Şirketinizin stratejileri hakkında açıkça konuşmaya istekli olup olmadığını, kampanyanız için bir temel oluşturmak için ayrıntılı bir denetim gerçekleştirip, sözleşmenizin süresi boyunca devam eden iletişimi sürdürmeyi tercih ederseniz, doğru kararı verdiğinizi bileceksiniz.

SEO.com’da, şirketinizin başarısına bağlıyız. Biz SEO, pazarlama, web tasarımı, web geliştirme, sosyal medya, PPC ve içerik stratejisi alanlarında uzmanlık ve bilgi ile saygın, her şey dahil bir internet pazarlama ajansı vardır.

SEO’nun tek boyutlu olmadığını ve hızlı ve kolay bir SEO düzeltmesi olduğunu biliyoruz. Pek çok işletme, sürekli nüanslara ve etkili internet pazarlamasıyla ilişkili çalışmaya devam edemez .

Burada olduğumuz şey bu. SEO ağırlığını omuzlarınızdan çıkarmak istiyoruz, böylece önemli iş operasyonlarına odaklanabilirsiniz.

İşinize nasıl yardımcı olabileceğimiz veya bizimle çalışarak neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bugün iletişime geçmekten çekinmeyin .