Adana Web Tasarım, Adana SEO Ajansı. sosyal medya uzmanı, web dizayn, web yazılım hizmetleri, adana web tasarım, adana grafik tasarım
Destek Hattı
0536 575 36 25
Çalışma Saatlerimiz
Pzt - Cmt: 08:00 - 21:00

Etiket: Google SEO

Seo, Web Geliştirme

SEO Stratejinize Kanıtlanmış Tamamlayıcı

SEO Sadakat ve arayışın bir markanın masasına getirdiği şeyde doğal, doğal bir bağlantı var – bu iki disiplini, nihai pazarlama karmasındaki tuz ve biber olarak düşünün.

Tüm markalar, tüketici keşfi ve düzenli satış faaliyeti için çeşitli çevrimiçi pazarlama kanallarına duyulan ihtiyacın farkındadır.

Ancak çok fazla marka yanlışlıkla cephaneliğindeki en önemli kanallardan ikisine – sadakat ve SEO – disiplinleri ayırdığı kadar iyi davranıyor.

Gerçek şu ki, toplam müşteri yolculuğunu belirlerken ve temelde anlarken, sadakat ve arayış birlikte göz önüne alınmalıdır.

Bir Ömür Boyu Sadakat ve SEO Karşılıklı Güçlendirme

Müşteri kazanma stratejileri söz konusu olduğunda, ortaya çıkan satış programın sonu değildir. Bir alışveriş döngüsünün başlangıcı ve marka ile müşteri arasındaki uzun süreli bir ilişkinin potansiyel başlangıcı.

Bu basit bir teklif. Ve yine de , SEO hizmetlerine ayda 2.500 ila 5.000 ABD Dolarıharcayanlara rağmen , markalar bu arayıcıların daha düzenli olarak geri gelmelerini sağlayarak takip etmeyerek paralarını boşa harcıyor olabilirler.

Sadakat ve SEO’yu birbirine bağlayarak, pazarlamacılar ve acenteleri, keşif ve müşteriyi elde tutma ve daha yüksek ömür boyu değer kazanma arasında net bir çizgi çizebilir.

Yeni Beklentileri Karşılamak

Sadakat ve SEO arasındaki bağlantıyı daha iyi anlamak için Amazon’un müşterileri cezbettiği ve elinde tuttuğu yöntemi düşünün.

İnsanlar belirli bir tür öğe arar. Amazon daha sonra müşterinin geçmişteki davranışına ve benzer müşterilerin yüksek puan vermesine dayanarak bir dizi seçenek sunar.

En önemlisi, satış tamamlandıktan ve ürün teslim edildikten sonra Amazon, hızlı bir şekilde gözden geçirme şeklini sorarak takip eder. E-kuyruk devi, aynı satın almayı yapan başkalarının ne aldıklarına dair tavsiyeler de veriyor.

Hepsi, tüketicilerin dolaylı olarak Amazon’a gösterdikleri bağlantı kalıplarına dayanıyor. Müşteriyi anlamak, sadakatin temelini atıyor ve bu, tüm markaların taahhüt etmesi gereken bir şey.

Bir müşteriyle ilgili en doğru alışveriş özelliklerinin ne olduğunun hatırlanmasını içeren kişiselleştirmenin bir zamanlar , markaların sadakatleri ve arama pazarlaması temas noktaları arasındaki noktaları birleştirmenin bir yolunu bulması gerekir.

Yorumlar: Niyetten İnçeye

Temel olarak, sadakat pazarlaması, katılımı teşvik eden ve işletmeyi harekete geçiren tüketici davranışını teşvik etmekten ibarettir. Burada da satış önemli bir hedef, ancak toplam oyun değil.

Bir işletmenin sadık bir müşterinin gerçekleştirmesini isteyeceği eylemlerden bazıları, sosyal medyada bir fotoğraf paylaşmak ve belirli bir öğeyi, hizmeti veya promosyonu etiketlemek gibi marka oluşturma etkinliklerini içerebilir. Birçok sadakat programı, kullanıcıları çeşitli teşviklerle olumlu bir inceleme bırakmaya da teşvik eder.

Online kılavuzların çoğalması ile, rolü değerlendirmeleri  , bir markanın içerik stratejisinin önemli bir parçası haline gelmiştir.

Aslında, inceleme içeriği SEO’yi destekliyor. Bu nedenle, gözden geçirmeler sadakat ve SEO arasında doğrudan bir çizgi çizer ve iki disiplinin neden sorunsuz bir şekilde yürütülmesi gerektiğinin altını çizer.

İncelemeler, yerel bir markanın Google arama sonuçlarındaki “öncülüğünü” desteklemektedir. Pazarlamacılar, çevrimiçi bir şirketin Google’ın algoritması tarafından halka itibar olarak kabul edildiğinden rakiplerin karşısında nasıl sıralanacağına bir faktörden bahsettiğini belirtmek önemlidir.

Buna bakıldığında sadakat, inceleme içeriği oluşturmak için bir motor oluşturarak aramanın başarısını artırır; ikinci olarak, bağlılık potansiyel olarak markalara ve ajanslara, SEO asansörünün pazarlamacı ile tüketici arasında sürekli bir ilişki kurup sağlayamayacağına karar vermesinde yardımcı olabilir.

SEO’yu sadakate bağlamanın değerini ve ömür boyu müşteri değeri üretme yeteneğini ölçmek için, yönlendirilen tüketicilerin markanızla uzun vadeli harcama yapma olasılıklarının yüzde 18 daha fazla olduğunu düşünün . Tavsiyeler daha eğitimli ve güven veren müşterileri çeker – bu, çevrimiçi kelimeyi yaymaya yardımcı olan kişiler.

Bir SEO stratejisinin etkili olup olmadığını gerçekten göz önünde bulundurmanın en iyi yolu, yalnızca tek başına keşfe ve yalıtmaya odaklanmak değildir; SEO programının kazanılmış müşterileri kalıcı, değerli olanlara dönüştürdüğüdür.

Keşif İzolasyonda Gerçekleşmiyor

Bir SEO çabası ve sadakat pazarlama programı ile ilişkili hedeflerin ve KPI’ların farklı olduğu doğrudur . Ancak, her iki tür programın da yatırım getirisinin birbiriyle kesişmesini sağlamak açık ve doğaldır.

Sadakat pazarlamasını ve SEO’yu “pazarlama karışımının tuzu ve biberi” olarak düşünün. Bir tabaktaki diğerlerinin yanı sıra, tuz ve biber aynı anda kabın içine girmeyebilir.

Ancak lezzet testi yapıldığında çoğu aşçı, kaplama gerçekleşmeden önce çok fazla (veya çok az) tuz veya karabiber olup olmadığına odaklanacaktır. (Hiç kimse bir tabakta “çok fazla kimyon” demiyor. Önemli olan en belirgin lezzetlerle ilgili. Aynı şey sadakat ve SEO için de geçerli.)

Mutfak analojisinin biraz daha ilerlemesini sağlamak için, tuz ve karabiber diğer bileşenlerle karışmalı, birbirlerini dengelemeli ve yemeğin diğer tüm kısımlarını zenginleştirmelidir.

Mesele şu ki, tuz ve biber işi kendi başlarına yapmıyor. Tüm yemeğin deneyimini derinleştiriyorlar. Sadakat pazarlama ve SEO’nun yaptığı budur.

Ama yemek yapmanın aksine, kolayca otomatikleştirilebilecek çok fazla sadakat ve SEO var.

Örneğin, bir marka veya ajans, platformun en başta keşfedilmesine yardımcı olan en sık alışveriş yapanları üreten yönlendirmeleri ödüllendirebilir.

Markalar ve ajanslar gelecekteki pazarlama planlarını uygularken, keşif ve müşteri ilişkilerinin nasıl geliştiğini düşünür.

Tüketicilerin yaklaşık yüzde 70’i , kendilerini belirli bir “marka sadakatini” koruyor olmaları için en az üç alım aldığını söylüyor.

Müşterileri tekrar tekrar geri döndürmeye teşvik ederek ve yönlendirerek (Amazon’un yaptığı gibi), SEO hedeflerinden sadakat seviyesini ölçmek, sadakati oluşturmak için doğru davranışları yaratabilir.

Sonunda, hiç kimsenin bulduklarını aramasına gerek yok. Ancak markalar ve ajanslar, tüketicilerin arama ve sadakatin çakıştığı alanlara bakarak istediklerini tekrar tekrar bulmalarını kolaylaştırabilir.

Google, Sosyal Medya

Google Deniz Feneri Güncellemesi – Platform Paketleri Açıklandı

Google, İçerik Yönetim Sisteminize (CMS) özel denetim verileri sunacak yeni bir Deniz Feneri özelliği geliştirdiğini duyurdu. Yeni özelliğin adı Deniz Feneri Platform Paketleri. Platform Paketleri, CMS’inize özgü ipuçlarıyla denetim kalitesini artırır. Google geri bildirim istiyor.

Deniz Feneri Platformu Denetim Paketlerini Ne Sunacak?

Deniz Feneri Platform Paketi şu anda geliştirilme aşamasındadır. Google sonunda tüm popüler içerik yönetim sistemleri ve React ve Angular gibi JavaScript Altyapıları için Lighthouse Platform Paketleri sunmayı amaçlamaktadır.

Deniz Feneri Platformu WordPress için Denetim Paketleri

Google, pek çok popüler sistem için Lighthouse Platform Pack’leri sunmaya niyetli olsa da, WordPress bir platform paketi alan ilk içerik yönetim sistemi olacaktır.

Deniz Feneri Platformu Paketi Ne Yapar?

Chrome Deniz Feneri Platformu, CMS yerelleştirilmiş bilgileri sunar. Örneğin, site denetim bilgileri WordPress’teki oluşturma engelleyici kaynakların nasıl ele alınacağına ya da WordPress’e özgü ipuçlarıyla uygun boyutta görüntülerin nasıl sunulacağına ilişkin ipuçları içerebilir.

WordPress Çözümü için Deniz Feneri Platformu Paketi Örneği:

“ Sayfanızda kullanılmayan CSS yükleyen WordPress eklentilerisayısını azaltmayı veya değiştirmeyi düşünün . Harici CSS ekleyen eklentileri tanımlamak için Chrome DevTools’ta kod kapsamınıçalıştırmayı deneyin . Sorumlu olan temayı / eklentiyi, stil sayfasının URL’sinden tanımlayabilirsiniz. Listede kod kapsamı bakımından çok fazla kırmızı olan birçok stil sayfasına sahip eklentileri arayın. Bir eklenti, sadece sayfada gerçekten kullanılıyorsa sadece bir stil sayfası içermelidir. ”

WordPress Lighthouse Platform Pack’in nasıl görünebileceğinin ekran görüntüsü:

Google Topluluk Geri Bildirimi İstedi

Google, bu Deniz Feneri Denetimi’ni sizin için en iyi araç haline getirmek için SEO ve geliştirme topluluğunun üyelerinden geri bildirimde bulunmalarını istiyor.

Resmi duyuruya göre:

Sahip olabileceğiniz tüm geri bildirimleri duymak isteriz:

 • WordPress’ten sonra gelecekte hangi platformlara öncelik vermeliyiz?
 • Bu özelliğin Deniz Feneri raporunuzda nasıl görüneceği ile ilgili bir tercihiniz var mı?

Başka bir önerin var mı?

WordPress Deniz Feneri Platformu Paketi İçin Öneriler Nasıl Yapılır?

Google öneri, istek ve iyileştirmeler yapmanın üç yolunu listeler:

 1. Herhangi bir geri bildiriminiz veya sorununuz varsa, bu GitHub sayfasında bırakabilirsiniz .
 2. İstekler ve önerileriniz için ikinci bir GitHub sayfası da var  .
 3. Öneriler için bir Google Sayfa sayfası .

Gerçek Deniz Feneri Platformu Paketi Denetimini Görüntüleme

WordPress’e özel tavsiyeyi görüntülemek için Fırsat etiketli sütunda listelenen tavsiyeye tıklamanız gerekir .

Seo

SEO Nedir Ve SEO Nasıl Yapılır?

Bir Web Tasarım ”Seo” Google dahil yandex, bing gibi bütün arama motorlarında dönüşüm sağlayan kelimelerde ilk sayfaya gelmek ve üst sıralara çıkmasıdır. Bu çalışmaya bağlı olarak ilgili sektörde yer edinmek için yapılan tüm dijital tanıtım çalışmalardır. SEO İngilizce açılımı Search Engine Optimization Türkçe karşılığı olarak Arama Motoru Optimizasyonu kelime öbeğinin kısaltılması şeklinde kullanılmaktadır.

Bu dijital pazarlama çalışmalarının doğal sonucu olarak marka bilinirliği artar, müşteri potansiyelinde ve sayısında artış olur. Nihayetinde ise ürün , hizmet satışları pozitif yönde etkilenir.  Kurumsal büyüme , satış artışı, marka bilinirliğinde artış, fiziksel gelişme bu yüzden seo çalışması ile doğru orantılı olarak ilerler diyebiliriz.

Bu yazımızı okuyarak sizde dijital pazarlama ajansı ile çalışmadan önce çalışmaların hangi aşamalardan ibaret olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Örnek verecek olursak teknik seo, içerik kalite analizi, kod yapısı, google politikalarına uyumluluk, kaliteli backlink edinme, sosyal medya çalışmaları, içerik ve site kodların seo uyumlu hale getirilmesi,diğer arama motorları algoritmalarına uyumlu olarak pozitif değişiklikler yapmak bunlar arasında sayılabilir.

Seo nasıl yapılır ?

Seo çalışması süreci içinde organik çalışma nasıl  yapılır diye soracak olursak. Bu soru için verilebilecek en net cevap organik ve doğal çalışma tekniklerinin etkin bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Genel hatları ile bir seo çalışmasında nelerin nasıl yapıldığını saymak gerekirse ;

 • Site kodlarının arama motoru optimizasyonu uyumlu olacak şekilde optimize edilmesi
 • Dijital pazarlama analiz araçlarının etkin bir şekilde kullanılması
 • Rakip sitenin çalışmalarını takip etmek
 • Backlink sorgulama siteleri ile rakip sitelerin aldığı bağlantıları takip etmek ve buna göre bir yöntem geliştirmek.
 • Site hızı arama motorları tarafından sevilecek düzeye getirilmesi
 • İçeriğin makale yazım kurallarına uyacak şekilde düzenlenmesi
 • Resimlerin hem boyut hem de özgünlük yönünden kontrolü
 • Doğal backlink alımı ile sitenize daha fazla referans sağlanması
 • Rich Snippet ( Yapısal veri kullanımı )
 • Anahtar kelimeleri bulma, analiz etme ve içeriklere yön verme çalışması
 • Sitede bulunan içeriklerin yeterli uzunlukta olması için incelemeler yapıması
 • Aşırı seo ve spam’e yol açacak etkenlerden uzak durmak
 • İçeriği ilk giren olmaya ve özgün olmaya gayret etmek
 • Uygun bir domain tespiti
 • Sayfa otoritesinin artırılması için çalışmalar yapılması
 • Yerel dizinlerine kayıt
 • Sosyal medya yönetimi ile sosyal sinyallerin artırılması. Böylece marka bilinirliğine katkıda bulunmak
 • İtibar yönetimi ile firma , marka güvenini artırmak
 • Google kalite politikalarına uygunluk
 • Responsive tasarım ile tüm mobil cihazlarda ergonomik kullanımın elde edilmesi 2018 yılından itibaren AMP gibi teknolojilerin kullanılması.
 • Yapısal veri kullanarak kullanıcıya daha verimli içerik sunmak
 • Yelp gibi iş ile ilgili dizinlere kayıt işlemleri

Seo çalışmasını etkileyen faktörler nelerdir ?

Dünyanın en iyi dijital pazarlama araçlarından biri olan Semrush verilerine göre bir kelimede google arama motorunda başarı sağlayabilmek için gerekli faktörlerle ilgili detaylı bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırmada 600 binden fazla kelime analiz ve onbin civarında site analiz edilmiştir. Araştırma sonrasında ortaya çıkan sonuçlara göre arama motoru optimizasyonu başarısını etkileyen faktörler şu şekilde belirlenmiştir. Vaka analizlerinin ve deneysel çalışmaların teori bilgilere göre çok daha kaliteli olduğu düşünüldüğünde bu faktörleri ezberlemek gerekir diye düşünüyoruz.

 • Direk web site ziyaretleri ( Marka bilinirliğinin yüksek olduğunu gösterir )
 • Sitede kalma süresi ( time on site )
 • Ortalama oturum başı sayfa sayısı ( pages per session )
 • Hemen çıkma oranı ( bounce rate )
 • Siteye verilen bağlantıların domain sayısı ( referrin domain )
 • Siteye verilen toplam backlink sayısı ( total backlinks )
 • Siteye bağlantı veren toplam IP sayısı
 • İçerik uzunluğu ve kalitesi ( content length )
 • SSL sertifikası ( Https )
 • Site içinde anahtar kelimenin anchor olarak kullanılması
 • Site içinde anahtar kelimenin yazı içlerinde kullanılması
 • Anahtar kelime yoğunluğu ( keyword density )
 • Anahtar kelimenin yazı başlığında ( meta title ) geçmesi
 • Anahtar kelimenin açıklama ( meta description ) içerisinde geçirilmesi
 • İçerikte video olması çok önemlidir, sayfada kalma süresini de doğal olarak artırır.

Semantik seo nedir ? nasıl yapılır ?

Semantik seo yani gizli anlamsal bağlantıların konu içinde kullanılarak hem kullanıcı deneyimini artırmayı hemde google yapay zeka algoritmasına uyumluluğu ifade eder. İçerik oluştururken o konu ile ilgili, bağlantılı terimlerin, başlıkları, alt başlıkların makale içinde kullanılması semantik seo uygulaması için yeterlidir.  LSI ( Latent Semantic Indexing – Gizli Anlamsal Uyum ) uyumlu makale üretmek için LSI keyword araçlarından https://lsigraph.com/ sitesini kullanabilirsiniz. Yine https://kwfinder.com/ aracıda oldukça işe yarar ve gizli anlamsal uyumlu anahtar kelime üretme aracı olarak kullanılabilir.

Sem nedir ?

Seo ile Search Engine Marketing  ( sem ) kavramları ve arasındaki ilişkiyi yeri gelmişken anlatalım. Seo organik arama sonuçlarında başarılı olmak ve daha fazla trafik sağlamak için çalışmaktır. Sem ise bir reklam bütçesi ile ziyaretçi trafiğini artırma çalışmasıdır. ( Google Adwords , facebook reklam gibi ). Sem ile sürekli reklam gideriniz olur.

İyi bir seo çalışmasında ise çok daha ekonomik şekilde hiç bir reklam gideri olmaksızın sitenize gelen ziyaretçi sayısı artırılabilir. Ve buna bağlı olarak müşteri potansiyelinizi yükseltebilirsiniz. Bu işlemler hakkında bilgi almak için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya veya hangi ilde olduğunuz hiç fark etmemektedir. Bizlere iletişim sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siteyi daha fazla kişinin ziyaret etmesi nasıl sağlanır ?

 • Reklam ile siteye giren sayısını artırmak

Google Adwords, Facebook ve instagram reklamları ile ücreti mukabilinde google ‘da ilk sayfada kolayca yer alabilirsiniz.  Bu yöntem yukarıda da belirttiğimiz gibi sürekli bir reklam bütçesi gerektirir. Bulunduğunuz sektörde rekabet oranının yüksek olması bu giderlerin daha da artmasına sebep olur. Günümüzde bir reklam tıklamasının 15 TL yi bulduğu sektörler vardır. Bu da kaba bir hesapla sitenize 10 ziyaretçi gelmesi maliyetinin 150 TL olduğu anlamına gelmektedir.

 • Organik seo yöntemleri kullanarak trafik arttırma

Bu yöntemin en güzel tarafı reklam masraflarının minimize edilmesidir. Doğal sonuçlarda çıkmanın ayrıca kullanıcılara sıcak geldiğine ve daha fazla güven verdiğine dair araştırmalar vardır. Bu şekilde arama sonuçlarında çıkmak için yapılan bazı temel çalışmalar vardır. Bunları genel kapsamda özetlemek gerekirse ; strateji belirleme, içerik optimizasyonu, sosyal medya çalışma stratejisi, kullanıcı deneyimini artırma vb. işlemlerdir.

 • Sosyal medyayı etkin şekilde kullanma

Sosyal medya da internet sitelerinin alternatif trafik kaynaklarından biridir. Kimi siteler organik trafiğin yanı sıra ciddi derecede hit akışını bu kaynaklardan sağlarlar. Bu yüzden kaliteli sosyal medya hesaplarının marka bilinirliğine ve müşteri artışına ciddi etkisi olacaktır.

 • Sitede kalma süresinin uzatılması

Kullanıcı deneyimi google ve diğer arama motorları açısından son derece önemlidir. Kaliteli sitelerde kalma süreleri genellikle daha fazladır. Bu yüzden öncelikli olarak kullanıcı deneyimi ve buna bağlı metriklerin düzeltilmesi sağlanır.

 

 • Bounce rate ( hemen çıkma oranı ) optimitzasyonu

Bounce rate oranı her ne kadar google tarafından bir seo kriteri olarak görülmediği açıklansa da pratikte bu böyle değildir. Tecrübelerimize göre hemen çıkma oranı anormal şekilde yüksek olan siteler arama performansı açısından da sorun yaşıyorlar. Tabiiki sitede bulunan bir içeriği okuyup insanların çıkması son derece doğaldır. Ancak bu her site için doğal bir sonuç değildir. Bu nedenle bounce rate değerlerinin de optimizasyonu, takip edilmesi önemlidir.

 • Kaliteli backlink sağlanması

İnternet sitesini referans gösteren kaliteli sitelerin doğal şekilde artması önemlidir. Ancak daha da önemlisi sizi öneren yani link çıkan sitelerin otoriter siteler olmasıdır. Bu yüzden çok backlink değil kaliteli backlink politikası güdüyoruz.

 • Siteye doğrudan girişlerin artırılması

Marka bilinirliğinin doğal bir sonucu olarak insanların sitenize direk girişlerinin artması da beklenir. Hatta Semrush verilerine gire direk trafik seo başarısına etki eden unsurlar arasında yer almaktadır. Farklı trafik kaynaklarından biri olan doğrudan girişler de bu yüzden oldukça önemli bir veri olarak kabul ediliyor.

Seo fiyat teklifi hazırlarken aşağıdaki kriterlere göz önünde bulundurmaktayız.

 1. Hangi kelimeler için çalışma istiyorsunuz
 2. Kaç kelime için optimizasyon yaptırmak istiyorsunuz
 3. Sitenizin halihazırdaki google otorite ve seo değeri nedir
 4. Sektörünüzdeki rekabet oranı

 

Unutmayın ! google ‘ da ilk sayfada çıkmak günlük , haftalık , aylık bir iş değildir. Düzenli olarak yapılması gereken bir çalışmadır.

 

Google SEO

search engine optimization chalkboard ss 1920 800x450 300x169 Google SEOGoogle SEO

Kurumsal Seo; Kurumsal firmaların internet üzerinden, gelir artırmasına yönelik yapılan, hedeflediği anahtar kelimelerde, arama motorlarında, en iyi dereceyi almasını amaçlayan aramamotoru optimizasyon işlemlerine nedir.. Bir Web Tasarım Firma olarak arama motoru optimizasyon hizmetini, Google, Yandex, Bing, Baidu arama motorlarına yönelik yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ile kurumsal web sitelerini, anahtar kelimelerinde, 1. Sayfa ya getirmek için çalışma yapıyoruz. Konu ile alakalı olarak, Referanslarımız bölümünden çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

SEO Nasıl Yapılır ? – Doğallık

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google’ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır.

Doğal popülarite anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadır.

Sitedeki bir makalenin forumlar, bloglar ve sosyal medya gibi SEO’ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması, kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olduğu olgusu oluşturulmalıdır.

Doğallık algısının temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

Marka Pazarlama

Pazarlamanın en önemli ilkelerinden biri, marka psikolojisini kavramaktır. Günümüzde potansiyel müşterilerde markaya güven duygusu yaratan en önemli psikolojik unsur, eksiksiz bir kurumsal imaja sahip olmaktır. Ürettiğiniz hizmet veya ürünler en yüksek kaliteye sahip olabilir; ancak bunun alametifarikası olan kurumsal imaj olmadıkça, potansiyel müşterilerinizin markayla tanışması zorlaşır.

Sizinle görüşüp taleplerinizi aldıktan sonra aktif Kurumsal SEO çalışmaları süreçlerimizi başlatıyoruz.

Talep – Analiz – Strateji – Çözüm – Sonuç süreçlerinde ilerleyerek başarıyı yakalıyoruz.

İsteklerinizi aldıktan sonra sitenizi analiz ediyor ve SEO uyumlu hale getiriyoruz. SEO çalışmalarında bir çok strateji üzerinden çalışmalar olduğu için, doğru stratejiyi bulmaya çalışıyoruz ve doğru çözümü bulduğumuzda sizi yukarı taşımaya başlıyoruz.

Sonuç kısmında potansiyel müşterilerinizi sizlere getirdiğimiz zaman artık işi size bırakıyor, daha fazla yükselmeye ve yükseldiğimiz yerlerde kalmak için uğraşıyoruz.