Adana Web Tasarım, Adana SEO Ajansı. sosyal medya uzmanı, web dizayn, web yazılım hizmetleri, adana web tasarım, adana grafik tasarım
Destek Hattı
0536 575 36 25
Çalışma Saatlerimiz
Pzt - Cmt: 08:00 - 21:00

Etiket: Adana Web Tasarım

Ucuz Web tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım

Neden Kaliteli Bir Web Tasarımına İhtiyacın Var?

Web Tasarım Hayatın her anını yansıtacak bir fikir veya sanatı dijital dünyada bulmak artık mümkün. Sizin için yeni pazarları da… Her şeyin dijitale taşındığı bir dönem içerisindeyiz ve bunu birçok sektör de fark ediyor. Bu nedenle KOBİ’lerden tüm kurum ve derneklere kadar dijitalleşme süreci başladı. Bu aşamada yapılması gereken doğru bir web tasarım ajansı ile tüm operasyonları profesyonel bir şekilde yürütmektir. Aksi durumda, zaman ve para kaybı yaşamak hayal kırıklıkları yaşatabilir. Rakiplerinizden daha iyi olmak ve yeni dijital dünyanın normlarına uygun bir geçiş süreci yaşamak için okumaya devam edin!

Web tasarım da kalite! Neden mi? Önemli

Dijitale ilk adım bir web sitesiyle atılacak. İşletmenizin kurumsal yapısını yansıtacak web tasarım çalışması, markanızın yansıttığı güvenin ve prestijin dijitalde de devam etmesini sağlaması açısından web tasarım firması nın bu çalışması oldukça önemlidir. Çok uzun süre çalışarak kazandığınız değerlerin dijitale de aktarılması başarılı bir web tasarım firması nın tercih edilmesi önemlidir. Dolayısıyla amatör bir web tasarım ajansı ile işe başlamak yerine, profesyonel bir web tasarım ajansı ile “gülümsemeyi” seçmelisiniz.

Sadece sizi yansıtan bir tasarım mı?

Evet, bir web tasarım ajansının kısa süre içerisinde kurumsal imajınızı ve prestijinizi yansıtacak bir web projesini tamamlaması takdir edilebilir. Ancak dijital için yeterli bir adımın sadece bununla sınırlı olmadığını ifade edelim. Bundan daha fazlasına sunabilecek bir web tasarımı ajansı ile yola çıkmalısınız. İnternet teknolojilerinin giderek değişim ve gelişim gösterdiği bir günde; tasarımsal harikalar yaratmakla birlikte yenilikçi teknolojilerden faydalanmak da gerekiyor. Bu bakımdan profesyonel bir web tasarımı ajansından beklenilen başlarıca özellikler şunlardır:

1. Arama motorlarına uygun bir tasarım mantığı. Dijitalde başarılı olmak için arama motorlarında yükselmelisiniz. Bunu sağlayacak öncelikli etmen sitenizin arama dostu bir yapıya sahip şekilde tasarlanmasıdır.

2. Kullanıcı deneyimi oldukça önemlidir. Neyin, nerde olduğu belli olmayan bir web sitesi kullanıcılar için kötü bir deneyim sunar. Bu da, firma imaj ve prestijini olumsuz etkiler.

3. CSS 3 ve HTML 5 gibi yeni tasarım dillerinin kullanılması gerekir. Böylece daha dinamik ve sade

web site tasarımı

mümkün olabilir.

4. Giderek yaygınlaşan mobil platformlara uygun bir tasarım için

responsive web tasarım çalışması

yapılmalıdır.

Bu ve daha fazlası için profesyonel bir web tasarım ajansına ihtiyacınız olacak.

Web tasarım fiyatları

konusunu fazla irdelemek ve ucuzluktan faydalanmak kötü senaryolarla muhatap olmanıza neden olabilir. Önceliğiniz, kaliteli bir web tasarım ajansından yana olmalı ve fiyat ikinci planda kalmalıdır.

Adana Web Site Tasarımı

WEB TASARIM NEDIR Adana Web Site Tasarımı

Adana Web Site Tasarımı

Bir Web sitesi sanal ortamdaki şirketinizdir. Sanal ortamdaki bu yapıyı oluşturmak sadece görüntü oluşturmaktan ibaret değildir. Adana Web tasarım için yapılan çalışmanın arka planında sadece uzman olanların görebileceği detaylar vardır. En önemli detaylardan biri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dur. Görselliğin dışında, kolay kullanımlı, kullanıcı dostu arayüzlü sayfalar dizayn etmek çok önemlidir. Biz  Adana Web Tasarım olarak tüm bu detaylara özen göstererek web siteleri tasarlıyoruz.

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz. Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

FARKIMIZ

 • Arama motoru uyumlu (seo uyumlu)
 • Responsive tasarım (mobil uyumlu)
 • Renk uyumlu
 • Güvenli ve sorunsuz çalışan tasarım
 • Güncel internet sitesi
 • SEO danışmanlığı
 • %100 garantili tasarım
 • Beğenilmeyen web sitelerinden ücret talep etmiyoruz

BİR WEB SİTE TASARIMI , ADANA WEB TASARIM SEO OPTİMİZASYONU HİZMETLERİ

Adana’da web tasarımı yapan firmalar arasında önde gelen reklam ajanslarından Bir Web Tasarım Grafik Tasarım olarak, Adana’da çalıştığımız marka ya da kuruma ait başta kurumsal web site tasarımı ve alt markalar, projeler için internet sitesi ve e-ticaret sitesi olmak üzere markanın/kurumun bir çok dijital gereksinimini karşılamaktayız.

Firmanızın büyük kitlelere hitap etmesi ve kalıcı başarı sağlanmasının en ekonomik ve kolay yolu web site sahibi olmaktır. Firmanız hakkında yararlı bilgiler paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını hedef kitlenize anlatabileceğiniz etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bu web sitenizin yönetimi ekibimiz içerisinde gerçekleştirilir, sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma fırsatı, firmanızın ticari hayatı boyunca yeni bilgiler ürünler ve hizmetlersunabileceğinizi düşünürsek güncel kalmak, şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacaktır.

Teknoloji ve web tasarım trendlerine uygun “Kullanıcı Dostu, Css3, Html5, Responsive” olarak üretilen bu çalışmalar tamamen özgün ve yenilikçi olarak kurumsal kimliğinizi ve markanızı en iyi şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır.

Daha Tıklanabilir Başlıklar Yaratmak

tips for more clickable headlines titles 300x171 Daha Tıklanabilir Başlıklar YaratmakDaha Tıklanabilir Başlıklar Yaratmak

Bu yüzden şimdiye kadarki en iyi blog gönderisini yazdınız. Içerik çekici ve hevesle hedeflediğiniz kitleye tarafından tüketilecek emin, yararlıdır.

Ama bir tane var. Potansiyel okuyucularınız önce üzerine tıklamalıdır. Geri kalanların üzerinde, benzer içerikteki bir denizde nasıl durabilirsin? Katil başlıkları.

Bir e-posta, sosyal medya yayını, blog veya başka bir içerik türü olsun, dikkat çekici başlıklar tıklama almak için kritik öneme sahiptir.

Zorlayıcı Başlıklar ve Başlıklar İçin İpuçları

İçeriğinizi daha yüksek arama motoru sıralaması ve daha iyi tıklama oranları için okuyucular ve arama motorları için optimize etmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

1. Örnek bir başlık ile başlayın.

İçeriği koparırken “çalışan” bir başlık ile başlayın. Parçanızı tamamladıktan sonra, geriye doğru gidin ve içeriğin son sürümüne göre hassas bir şekilde ince ayar yapın.

2. Özel ve doğru olun.

“Büyük Blog Yazıları Yazma İpuçları” gibi geniş konulardan kaçının Bu tür başlıklar belirsizdir ve birkaç yöne gidebilir. Bunun yerine, aşağıdaki gibi başlıklarla daha belirgin hale getirerek net beklentiler belirleyin:

 “Arama Sonuçlarında Daha İyi Görünürlük İçin Blog İçeriğini Optimize Etmek İçin 10 İpucu”

“Etkili CTA’ları Dahil Etmenin 6 Yolu”

“Blog Yazıları için İnanılmaz Başlıklar Zanaat”

Ayrıca, başlıkları üst üste gitmemeye dikkat edin. Örneğin, “e-posta patlamalarınız için% 100 tıklama oranlarını elde etmek için 5 ipucu” merak uyandırıcıdır, ancak insanlar tıklayabilirken, güvenilirliğinizi kaybederken geri teper.

Bir e-postada gerçekte% 100 tıklama oranına ulaşmadıkça. Eğer öyleyse, bunu duymak isteriz!

Bir Web Tasarım  , bu tür başlıkların açıklama yapmadan başlıklardan% 38 daha iyi performans göstermesi nedeniyle, başlıklarınıza [infografik] veya [yeni çalışma] gibi parantezli açıklamalar eklemenizi önerir.

3. Başlığa biraz pop ekleyin.

Manşetlerle yaratıcı olmaktan korkmayın. Hedef kitlenizi akılda tutarak, dikkat çekecek cesur ifadeler, akıllıca tamamlama ve net değerlerle başlıklar oluşturun. İşte bazı örnekler:

“İğrenç Kanıt Yolları …”

“Kanıtlanmış bir formül …”

“9 Kişi İnsanlardan Nefret Ediyor …”

“Araştırma gösteriyor ki …”

“6 Akıllı Yol …”

“Neden Biz Aşk …”

4. Başlığı hedeflerinize göre optimize edin.

Başlığınızın uzunluğu, hedeflerinize bağlı olacaktır.

İçerik yayıncıları için verileri analiz eden bir içerik keşif platformu olan Outbrain’e göre bulgular, genel olarak, yaklaşık sekiz kelimenin başlıklarının en iyi performansı gösterdiğini ortaya koydu.

Aramada iyi sıralamak istiyorsanız, başlıklar 70 veya daha az karakter olmalı ve ana anahtar kelimenizin / anahtar kelime öbeğinizin başlığın başına mümkün olduğunca yakın bir şekilde eklenmelidir.

Sosyal medyada yayınları optimize etmek için Twitter, yaklaşık on kelime (120-130 karakter) ve on iki kelimenin etrafında Facebook gönderileri en iyi sonuçları aldı.

E-posta pazarlamacılığı için, e-posta konu satırlarınızı, akıllı telefonlarından e-postalarını kontrol eden ziyaretçilere nasıl görüneceklerini görmek için mobil cihazınızı kullanarak test edin. Mesajınızın mobil cihazlarda iyi anlaştığından emin olmak için metni düzeltin.

Kısa bir süre önce aldığım bazı e-posta kampanyaları örnekleri. Mesajlarını en açık şekilde ifade edenleri not edin.

 

5. Başlıktaki ağrı noktalarına ve çözümlere odaklanın.

Ziyaretçileri çekmenin kesin bir yolu, bir başlıkta ortak bir sorunu ele almaktır. Çözümde çalışabilirseniz, daha da iyisi.

Örneğin, köpek sahipleri için “itaat eğitimi” anahtar kelimesine odaklanan değerli eğitim önerileri sunuyor olabilirsiniz.

İşte SEO eklenmesi için anahtar kelime içinde dokuma yaparken sorun (istenmeyen davranışlar) ve çözüm (ipuçları) bildiren bir başlık örneğidir.

“İtaat Eğitimi için Yeni? İşte Bad Davranışları Hızlı Durdurmak için 10 İpucu”

6. En iyi sonuç için başlıklarınızı biçimlendirin.

Çeşitli başlıklar için en çok tıklanabilir kelime sayılarını ortaya çıkarmanın yanı sıra, Outbrain ayrıca araştırmaya dayalı olarak aşağıdaki önerileri sunar:

 • Daha iyi sonuçlar için mümkünse tek sayıları kullanarak başlıklardaki listeleri kullanın (örn. “Daha Yüksek Sıralamalar için Blog Yazınızı Optimize Etmenin 9 Yolu” )
 • Başlıklara tire veya punto ekleyerek daha fazla derinlik katın (ör. “Blogunuzu Geliştirin: Trafiğinizi İkiye Katmanıza Yardımcı Olacak Yeni Araştırma” )
 • Başlık veya başlıkta ilgili soruları sorun (örneğin “Küçük İşletmeler için Yeni Bloglama? İşte Her İşletmenin Sahibi Olması Gereken Kanıtlanmış Taktikler” )
 • Uygun olduğunda zamana duyarlı başlıklar kullanın (örn. “2018 için En İyi Web Tasarım İpuçları” )

Gönderinizi yayınladıktan sonra, Facebook, e-posta pazarlama, Twitter ve diğerleri gibi çeşitli platformlar için optimize etmek üzere yukarıdaki ipuçlarını kullanın.

7. Ücretsiz başlık üreteci kaynaklarından yararlanın.

Harika (ve eğlenceli) başlıklar veya başlıklar geliştirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? İşte size yardımcı olacak bazı kaynaklar.

 • Portent’in İçerik Fikir Üreticisi, konuya göre zekice fikirler üretmeye yardımcı olur: https://www.portent.com/tools/title-maker
 • ShareThrough, başlığınızı analiz etmenize yardımcı olur ve ince ayar yapmak için yararlı öneriler sunar: https://headlines.sharethrough.com/
 • SEOPressor, anahtar kelimelerinize ve açıklamalarınıza göre akılda kalıcı başlıklar ve blog konuları sunar: https://seopressor.com/blog-title-generator/

İşte orada var. Hem arama motoru hem de insan dostu olan başlıklar ve başlıklar oluşturmanıza yardımcı olacak ipuçları ve kaynaklar.

Web Sitesi Dönüşümlerini Artırmak İçin 5 İpucu

 

seo makale 300x182 Web Sitesi Dönüşümlerini Artırmak İçin 5 İpucu

Web Sitesi Dönüşümlerini Artırma İçin 5 İpucu

Web Sitesi Dönüşümlerini Artırmak İçin 5 İpucu

Web Sitesi Dönüşümleri Yakın tarihli bir yayında, aramanın değişen niteliğinden ve bu değişikliklere uyum sağlamak için web sitesi içeriğinin nasıl düzenleneceğinden söz ettik. Ancak, potansiyel bir müşteri web sitenize geldiğinde ne olur? İstediklerini yapıyorlar mı?

Bazı web siteleri, ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için kaçırılmış fırsatlarla doludur, bu da web sitesinin çevrimiçi bir iş kartından başka bir şey olmamasıyla sonuçlanır. Dönüşüm süreci boyunca ziyaretçilere rehberlik etmenize yardımcı olacak beş ipucu.

Aşağıdaki ipuçlarından herhangi birini uygulamadan önce, web siteniz ve pazarlama kampanyalarınız için hedeflerinizi neyin belirlediğinden emin olun. Satın alma, potansiyel müşteri oluşturma, kayıt veya başka bir işlem olup olmadığını, dönüşüm fırsatları oluşturmadan önce planlayın.

Web Sitesi Ziyaretçilerini Müşterilere Dönüştürmek İçin 5 İpucu

 

1. Pazarlama sayfalarınızı eleştirel bir gözle gözden geçirin.

Bugünlerde ziyaretçiler iyi bilgilendirilmiş ve parmaklarının ucunda bir seçenek dünyasına sahipler. Bunları sitenizde tutmak için ürün / hizmet sayfalarınıza sıkı bir şekilde bakın ve kendinize şu soruları sorun:

 

 • Is metin web’e uygun bir formatta yazılmış ?
 • Sunduğum ürünü doğru şekilde yansıtan yüksek kaliteli, çekici görüntüler mi kullanıyorum?
 • Ürünlerimin veya hizmetlerimin yararları net mi?
 • Sık sorulan sorulara cevap verir miyim?
 • İddialarımı destekleyecek kanıt var mı? (Örn: referanslar, yorumlar, vaka çalışmaları)?

 

2. Belirgin yerleştirme ile harekete geçirici mesajlar oluşturun.

Çeşitli ısı haritası çalışmaları, bir okuyucunun gözünün, sayfanın sol üst kenarında doğal olarak başladığını ve sayfanın sonunda biten F şeklinde bir kalıp içinde hareket ettiğini göstermektedir. Bu, metin ağır olan web sayfaları için yaygındır.

Çalışmalar, daha az metin içeren sayfalarda, minimalist tasarıma sahip bir ana sayfa veya web sitesi gibi, kullanıcıların gözlerinin daha çok Z şeklinde bir modelde olduğunu göstermektedir. Zapier ana sayfalarını bu düşünceyle tasarladı.

Harekete geçirici mesajınız ne olursa olsun, web sayfanızın sol üst veya sağ üst kısmına yerleştirerek daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Ne kadar alçak olursanız, görülmesi gereken daha az fırsat. Ne tür sonuçlar elde edeceğinizi görmek için farklı sayfalarda harekete geçirici mesajlarınızı farklı sayfalara yerleştirerek denemeye değer.

3. Pop-up, slide-in veya yapışkan teklifler ekleyin.

Evet, onlar iğrenç veya ilgisizlerse rahatsız edici olabilirler, çünkü ziyaretçiyi içerik emerken kesintiye uğratıyorsunuz. Ancak, ziyaretçilere yardımcı olduklarında iyi çalışırlar. Örneğin, The Children’s Place’in, ana sayfaya gittiğinizde hemen ortaya çıkan bir teklifi var. Ama çocuk kıyafetleri için alışveriş yapıyorsanız, bu 10 $ kupon oldukça iyi geliyor.

4. Blog, blog ve blog biraz daha.

Bu abartı olamaz. Bir web tasarım ve çevresinde oluşturduğumuz web siteleri için analitiğe baktığımızda, bir şey net… bloglar ciddi bir web sitesi dönüşümleri trafiği getirebilir.

Yeni bir kampanya tanıtmak ve sektörünüzle ilgili harika bilgiler sağlamak için blog’unuzdan yararlanın. İlgili blog gönderilerine, yeni ve özel tekliflere ve yayınınızla ilgili hizmetlere bağlantı vermek için harekete geçirici mesajlar ekleyin. Boston restoranınız için yeni bir menü öğesi mi eklediniz? Bu konuda bir blog yazısı yaz. Ve işte kalırken, bir ziyaretçinin e-posta adresini gerektiren özel bir teklif veya kupon ekleme hakkında ne dersiniz?

5. Web sitenize metin tabanlı CTA’ları ekleyin.

Ziyaretçiler banner reklamı gibi görünen her şeyi ayarlamayı öğrendiler. Ve onları suçlayabilir misin? Çevrimiçi pankartlar her yerdedir. Bir web tasarım tarafından yapılanlar gibi çalışmalar, ziyaretçilerin bir sayfada, iyi bir şekilde yerleştirilmiş çapa metni harekete geçirici mesajlara tıklama olasılığının, bir banner reklamı gibi görünen bir şeye tıklamaktan çok daha olası olduğunu gösteriyor. Teklifinizi öne çıkarmak için bir başlık yazı tipi kullanın (h3 veya h4). Bunlar genellikle blog yayınlarında ziyaretçiyi ilgili bir hizmete veya teklife yönlendirmek için kullanılır.

Bunlar, küçük işletmenizin web sitesi dönüşümlerini artırabilmenin yollarından sadece birkaçı. Blog veya web sitesi içeriği oluşturma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa veya internet pazarlama stratejilerinde yardıma ihtiyacınız varsa , Bir web tasarım’daki içerik ve internet pazarlama uzmanlarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya hizmetlerimizden herhangi birinde ücretsiz fiyat teklifi almaktan çekinmeyin .