Web Tasarım

Bir Web Tasarım

Günümüz koşullarında teknolojinin yeri ve önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Her geçen gün hayatımızın merkezinde yer almaya devam eden internet, birbirinden farklı hizmet alanını da beraberinde getirmektedir. Web tasarımı, hem kişisel hem de kurumsal firmalar tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan etkili bir araçtır.

Çok sayıda kişi ulaşmak istediği markaya artık internet aracılığı ile ulaşmayı tercih etmektedir. Son derece yaygın bir kullanıma sahip olan internet, müşteri ile firma arasında son derece önemli bir köprü görevi görmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da web tasarımın eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Kaliteli bir web sitesini, siz uyurken bile çalışmaya devam eden ve markanızı daha üst konumlara taşımayı sağlayan bir işçi olarak da düşünebilirsiniz. Adana Web TAsarım olarak, en son teknolojileri kullanarak ( Html5, Css3, Ajax, jQuery, Microsft ASP, MySQL, Access ) ve W3C standartlarına uygun şekilde hazırladığımız web tasarımlarımız ile hizmetlerimize hiçbir ara vermeden devam ediyoruz.

İnsanlar, internette daha çok hızlı ve kullanıcı dostu olan web siteleri ziyaret etmek isterler. Çok sayıda hazır ve ücretsiz web tasarımları bulunmaktadır. Fakat bu tasarımlar genel bir mesaj verirken aynı zamanda marka kalitesini de olumsuz yönde etkileyebilir. Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak biz sizlere en özgün ve markanız ile başarılı bir şekilde entegre olabilecek niteliklere sahip web tasarım örnekleri sunuyoruz. Sunduğumuz bu tasarımlar ile birlikte hedef kitlenize hem çok daha kaliteli bilgiler ile ulaşabilirken hem de olabildiğince özgün olmanızı da sağlıyoruz.

Eski zamanlarda bilgisayar kullanımı bile oldukça kısıtlı olsa da, günümüzde internete telefon ya da tabletlerden çok daha yoğun bir şekilde girilmektedir. Bu sebeple web sitelerde de birtakım iyileştirmelere gidilmektedir. Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak sunduğumuz hizmetler responsive tasarımlar da yer almaktadır. Responsive tasarım nedir? Diye soracak olursanız, web sitenize giren ziyaretçilerinizin tıpkı masaüstü bir bilgisayardan web sitenize giriyormuş kadar kaliteli ve başarılı bir web sitesi kullanma imkânı sunmaktır. Ziyaretçi memnuniyetinin en yüksek seviyede olmasının yanı sıra, responsive tasarıma sahip olan web siteler arama motorları tarafından da oldukça olumlu karşılanmaktadır.

Özel tasarım ve kodlar ile hazırlanmış olan web siteler, online marka kimliğinin ön plana çıkmasını sağlarken aynı zamanda kullanıcılara oldukça kaliteli bir web sitesi kullanım imkânını da sunmaktadır.  Web tasarım ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

feridkaplan

SEO uzmanı desteği alarak Google başta olmak üzere büyük arama motorlarının tümünde ürünleriniz, hizmetleriniz ve sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi geride bırakarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilere ulaşma, satışların artışı ve marka bilinirliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki sadece anahtar kelimelerde görünür olmanızla değil aynı zamanda yüksek dönüşüm elde etmenizle de doğrudan ilgilenilmektedir. Google ‘da yapılan aramalarda organik sonuçlara tıklayan kullanıcıların, Google reklamlarına tıklayan kullanıcılara göre %80 daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Arama motorlarının organik sonuçlarında rakiplerinizden önde çıkmanın değerini anlamak için sadece bu bilgi bile yeterliyken devasa pastadan pay almıyor olmak çok büyük kayıp. Markanızın seo yatırımlarını ertelemekten kaçının. Geçen her gün aleyhinize işliyor ve arama motorlarında daha görünür hale gelmek her geçen gün zorlaşıyor, daha maliyetli hale geliyor. İnternet sitenizi SEO uzmanı yönetiminde arama motorlarına göre optimize ederek karlılığınızı arttırın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok sayıda kişi ulaşmak istediği markaya artık internet aracılığı ile ulaşmayı tercih etmektedir. Son derece yaygın bir kullanıma sahip olan internet, müşteri ile firma arasında son derece önemli bir köprü görevi görmektedir. Bu köprüde sizinde çok rolünüz var web tasarım ve seo uyumlu olduğu zaman işte başarı o zaman elde edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
Kapalı
Kapalı