Artvin Web Tasarım web sitesi sanal ortamdaki şirketinizdir. Ticari veya ticari olmayan amaçlarla dijital ortamda birçok kullanıcı ile iletişim kurmanıza olanak sağlayan platformdur. Tanıtım amacı ile internet tarayıcılarının görüntülemesine olanak sağlayan biçimlerde planlanan özel çalışmaların bütünlüğüdür. Tasarımsal olarak ihtiyaçların tamamlanmasının ardına tarayıcıların bunları okuması için HTML diline dönüştürülmesi gerekir. Bu alanda uzman kişiler web master (Front-End) olarak adlandırılır.
 

png wallet rwd Artvin Web Tasarım

Artvin Web tasarım (web site) yapım sürecinde birçok kriter ile çalışmalarınızı ayırabilirsiniz. Başta, Kurumsal web site, kişisel web site, landing page ve E-ticaret siteleri gibi birtakım kategorilere bölebiliriz. Firmaların kurumsal duruşuna uygun şekilde planlanan Artvin web site tasarımı işletmenizin sektördeki duruşunu ve kullanıcıların karar verme süreçlerini önemli oranda etkiler. Günümüz teknolojisinde internet kullanımı yaygınlaşması ile kullanıcılar artık bir işletme ile ilgili bilgi sahibi olabilmek adına ilk olarak web sitesini arar ve incelemeye başlar. Bu anlamda doğru planlanmış, kolay kullanım sunan, mesajları net bir şekilde veren firmanızın kurumsal duruşunu sergileyen ve son teknolojiler ile geliştirilmiş bir web sitesi büyük önem taşımaktadır.
 

Teknolojinin ilerlemesi her anlamda bizleri değişikliğe sevk etmektedir. İnternet dünyasında olmaz ise olmazlardan bir tanesi de yapılan Artvin web sitesi tasarımı’nın Google ve kullanıcı dostu olmasıdır. Bu anlamda Google’ın dikkat ettiği birçok kriter vardır. Başta resimlerin optimize edilmiş olması, sayfa açılış süresinin hızlı olması, SSL sertifikası, her sayfa ve ürün için ayrı ayrı kurgulanmış meta etiketleri olması gibi. Birwebtasarım Digital web ajansı olarak site tasarımızın sonucu olarak bir yatırım getirisi de elde etmenizi hedefliyoruz. Bu doğrultuda bazı temel SEO ayaları çalışmaya dahil edilerek web sitenizi size teslim ediyor ve 1 yıl ücretsiz teknik destek sunuyoruz.

Mobil uyumlu web sitesi nedir?

Web sitesi nin tasarımı  mobil uyumlu mu, nasıl anlaşılır, mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı varmıdır?

Mobil kullanım için optimize edilmemiş web siteleri,yani mobil uyumlu olmayan ya da responsive olmayan tasarıma sahip web siteleri  ziyaretçiyi olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanıtmanızı da engelleyecektir. Günümüzde internet kullanıcıları artık sadece ofis veya ev bilgisayarlarında ve tarayıcılarından internete erişmiyor. Aksine mobil cihazların internet tarayıcıları her an, her ortamda daha fazla kullanılarak internet erişimi yapılıyor. Mobil site uyumluluğu da tam bu noktada ele alınması gerek önemli bir konu halini alıyor.

Mobil Uyumlu Web Tasrım ;

Mobil Uyumlu Web Siteleri Artvin Web Tasarım

Web sitenizi yaptırdınız çok şık ve modern görünüyor; sizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi tam olarak yansıttığını düşünüyorsunuz. Peki aslında sizin hitap ettiğiniz kitlenin internet erişiminin daha çok hangi kaynaktan geldiğini araştırdınız mı? Çoğunluk mobil tarayıcı üzerinden ise ve web sitenizin mobil uyumluluğu yani Responsive yapısı yok ise siz aslında kitlenize ulaşamıyorsunuz demek olacaktır. Web siteniz için harcadığınız, zaman, emek ve maliyet aslında her şeyi çöpe atmaktan başka bir şey olmayacaktır.

Daha tehlikelisi ise ürün veya hizmetiniz rakiplerinizden daha önde, daha başarılı olsa bile rakipleriniz her zaman sizin önünüzde olacaktır.

Mobil uyumlu web tasarım ın  eksikliğini veya yetersizliğini rakamlara yansıttığımızda ise;

Sektörünüze göre, siteye erişim saatine göre , kayıp oranınız %80 lere kadar ulaşabilmektedir. Böyle bir kaybı göze almaktansa sizi, işinizi, hizmet verdiğiniz kitleyi tanıyıp buna uygun kurumsal bir Artvin mobil web sitesi planlaması yapabilecek uzman ekibimizle hemen tanışın.

Web performansınızı ,rakiplerinizi ,hizmet veya ürün grubunuzu inceleyerek, bulunduğunuz noktadan ulaşmanız gereken noktaya sizi hızlı bir şekilde ulaştıralım. Mobil uyumlu web sitenizi gerek tasarımı gerekse yazılımı ile dijital dünyaya birlikte açalım.

Etkili marka tanıtımı;

Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu profesyonel web tasarımları sayesinde, markanızı en etkili şekilde tanıtma imkanı bulursunuz. Web sitenizin içerisinde yer alan görseller özenle hazırlanır ve hedef kitleyi sitenize çekecek şekilde oluşturulur. Bu sayede dünyanın her yerinde bulunan müşteri kitlenize, rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli Artvin web tasarımı sayesinde, kullanıcıların sıkılmadan sitenizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri havuzunuzu artırın;

Firmamızın sunmuş olduğu etkili web tasarımları sayesinde, dünyanın her yerindeki kulllanıcılarınıza, kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için uğraşmanıza gerek kalmaz. Haftanın 7 günü ve 24 saati, kullanıcılarınızla buluşabilirsiniz.

Arama motoru dostu olun;

Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu kaliteli Artvin web tasarımı sayesinde, arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Çünkü sitenizin içerikleri akıcı ve görsel açıdan zengindir. Kullanıcıları sıkmayacak ve onların dikkatlerini çekecek şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca web sitenizin içerisinde bulunan bilgiler, firmamız tarafından sürekli güncellenmektedir. Siteniz için sunulan bu hizmetlerin tamamı, arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza ve daha çok kullanıcıya ulaşmanıza imkan sağlayacaktır.

E-ticaretinizi arttırın;

İyi bir web tasarımına sahip olmak, siteniz üzerinden yapılacak alışverişi de arttırmanızı sağlayacaktır.Firmamız, web siteniz için gerekli olan alt yapıyı hazırlayarak, siteniz üzerinden e-ticaret yapmanıza da imkan sağlayacaktır. Bu sayede işletmelerinizin karlılığını arttırabilirsiniz.

Kurumsal bir firma olmak ve reklamınızı en etkili şekilde yapmak istiyorsanız, mutlaka sanal dünyada yer almanız gerekir. Bunun için de kaliteli ve iyi bir web tasarımına ihtiyacınız bulunmaktadır. Uzun yıllardan beri web tasarımı alanında hizmet vermekte olan firmamız, pek çok başarılı projeye imza atmış ve ihtiyaç duyulan web tasarımları ile, kullanıcılarını buluşturmayı başarmıştır. İyi bir web tasarımının, firmalar ya da kuruluşlar için önemlerinden şu şekilde bahsetmek mümkündür;

Web tasarımının önemi;

· Firmalar için mesafelerin önemi kalmayacak ve farklı kıtalarda yer alan müşterilere bile ulaşma imkanları olacaktır.

· Artvin Web tasarımı, firma için olumlu bir izlenim yaratacak ve firmanızın çok daha prestijli olmasını sağlayacaktır.

· Firmalarınızın tanıtımları için harcamış olduğunuz masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, tek bir araçla, daha etkili reklam yapmanızı sağlayacaktır.

· Sitenizin 7/24 açık olması ve her dakika alışveriş imkanı sunması sayesinde, sürekli para kazanmaya devam edeceksiniz.

· Arama motorlarında en üst sıralarda yer alarak, daha çok müşteri kazanmanıza imkan sağlayacaktır.

· Kaliteli bir web tasarımı, müşterilerinizin size güvenmesini sağlayacaktır.

· Firmamız sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de firmalarınızın kazancını arttırabilir, hedeflediğini kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla en kaliteli web tasarımı hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 SEO DANIŞMANLIĞI NEDİR?

SEO, internet dünyasının en hızlı şekilde büyümesini sağlayan bir sektördür. İnternetin büyümesiyle bu sektörün büyümesi orantılı olarak gerçekleşmektedir. Yani internetteki ticaret hacmi arttıkça, girişimciler internet pazarında daha çok yer alabilmek için çaba gösteriyorlar ve bu yüzden Artvin ve Türkiye geneli SEO Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Telefon : 0536 575 36 25