Mobil Arama

Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Twitter ve Social Networking uygulamalarının yanı sıra, şu anda iPad App Store’da bulunan başka bir ilginç uygulama grubu da aramayla ilgili. Bu arama ile ilgili iPad uygulamaları en önemlisi olanı bulmak için App Store’dan ayrıldım – ve bunlardan 8’ini buldum. İşte, kontrol etmek isteyebileceğiniz 8 arama ile ilgili uygulama.

Zillow Emlak Arama

Screen shot 2010 04 05 at 11.33.06 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Bu iPad uygulaması, evinizin fotoğraf galerilerini iPad’in geniş ekranında görüntülemenizi ve dokunma, kaydırma, çimdikleme, sürükleme, zestimate ev değerlerini, satılık ev, kiralık ev ve daha fazlasını görmek için sürüklemenizi sağlar. Bu uygulama aynı zamanda aramaları fiyata, yataklara, banyolara ve diğer filtrelere göre filtrelemenize, aylık ödemeye göre arama yapmanıza, tam ekran renkli fotoğrafları görüntülemenize, aramaları kaydetmenize, anında bildirim almanıza, arkadaşlarınıza e-posta ile ev sahipliği yapmanıza ve Facebook’ta ev paylaşmanıza olanak sağlar. (Ücretsiz) iTunes bağlantısı .

Yellowbook.com Mobil Arama

Screen shot 2010 04 05 at 11.34.48 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Hareket halindeyken yerel işletmeleri ve diğer ilgili bilgileri bulmanız gerekirse, bu uygulamayı iPad App Store’dan edinmek isteyebilirsiniz. Bu uygulama yerel işletme arama, GPS konumu, haritalar ve yol tarifleri sunuyor. İş web sitelerini ve videolarını görüntülemenizi, iş ayrıntılarını Rehberinize kaydetmenizi ve öğeleri alfabetik olarak veya bulunduğunuz yere göre sıralamanızı sağlar. (Ücretsiz) iTunes bağlantısı .

Meta Lezzet Restoranı Ara

Screen shot 2010 04 05 at 11.39.38 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Bu, milyonlarca restoran ve yemeği aramak ve karşılaştırmak için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Mutfağa, restoranın adına ve hatta malzemeye göre arama yapmanızı sağlar. Bu uygulama aynı zamanda tercihlerinizi hatırlar ve uygulamayı bir sonraki kullanışınızda akıllı önerilerde bulunur. (Ücretsiz) iTunes bağlantısı.

Maestro’da Ara (Google İçin)

Screen shot 2010 04 05 at 11.43.58 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Basitçe söylemek gerekirse, bu iPad uygulaması iPad’inizde Google aramaları yapmanızı sağlar. Aramalarınızı kaydetmenizi ve daha sonra onları aramanızı sağlar. Ayrıca, web sayfalarını kaydetmenize, internette hızlı gezinmenize, mevcut sayfayı Safari’de görüntülemenize ve iPad’iniz çevrimdışı olsa bile aramaları görüntülemenize olanak tanır. (Fiyat: 1.99 $) iTunes linki.

DishFinders

Screen shot 2010 04 05 at 11.50.55 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Meta-Flavor gibi, bu uygulama belirli bir yemek aramanıza ve başkalarının bu yemek hakkında söyleyeceklerini keşfetmenize olanak sağlar. Belirli bir restoranda gözden geçirilmiş bütün yemeklere göz atabilir ve kendi değerlendirmenizi gönderebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıları bitmiş ürünün fotoğrafları da dahil olmak üzere yemeklerini paylaşmaya teşvik ediyor. (Ücretsiz) iTunes bağlantısı .

araştırmacı

Screen shot 2010 04 05 at 11.53.22 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

Searcher, iPad’iniz için hızlı bir web arama aracıdır. Şu anda çeviri için Google.com, google.de, google.fr, Wikipedia, Amazon.com, Amazon.uk, amazon.de, amazon.fr, YouTube, Twitter, Wolfram Alpha, Yaho ve Leo.org’u desteklemektedir. (Fiyat: 1.99 $) iTunes linki .

Hızlı arama

Screen shot 2010 04 05 at 11.58.22 PM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

QuickFind, iPad’iniz için oldukça basit bir arama aracıdır. Aynı anda popüler birden çok sitede arama yapmanızı sağlar. Uygulama, sağ sütunun web tarayıcınız için ekran işlevi gördüğü iki sütunlu arayüzle gelmek için iPad’in büyük ekranını kullanıyor. (Ücretsiz) iTunes bağlantısı.

JobServe Connect

Screen shot 2010 04 06 at 12.04.38 AM Arama Motoru İle İlgili iPad Uygulamaları

İPad’iniz için mevcut olan tek İş arama aracı değilse, çok az kişi. Bu uygulama, 40.000’den fazla iş ilanı içeren global bir veritabanından iş aramanıza olanak sağlar. Ayrıca hızlı bir şekilde iş başvurusunda bulunmanıza izin verir. Ayrıca Jobserve’de bir hesaba kaydolursanız, başvurularınız için son başvurularınızı görebilir, aramaları kaydedebilir ve çalıştırabilir ve çevrimiçi Jobserve hesabınızdan yararlı aday mesajlar alabilirsiniz. (Ücretsiz) iTunes bağlantısı .

Etiketler

feridkaplan

SEO uzmanı desteği alarak Google başta olmak üzere büyük arama motorlarının tümünde ürünleriniz, hizmetleriniz ve sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi geride bırakarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilere ulaşma, satışların artışı ve marka bilinirliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu yüzdendir ki sadece anahtar kelimelerde görünür olmanızla değil aynı zamanda yüksek dönüşüm elde etmenizle de doğrudan ilgilenilmektedir. Google ‘da yapılan aramalarda organik sonuçlara tıklayan kullanıcıların, Google reklamlarına tıklayan kullanıcılara göre %80 daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Arama motorlarının organik sonuçlarında rakiplerinizden önde çıkmanın değerini anlamak için sadece bu bilgi bile yeterliyken devasa pastadan pay almıyor olmak çok büyük kayıp. Markanızın seo yatırımlarını ertelemekten kaçının. Geçen her gün aleyhinize işliyor ve arama motorlarında daha görünür hale gelmek her geçen gün zorlaşıyor, daha maliyetli hale geliyor. İnternet sitenizi SEO uzmanı yönetiminde arama motorlarına göre optimize ederek karlılığınızı arttırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
Kapalı
Kapalı