Web Tasarım

Adana’daki Web Tasarım Firmaları

Birwebtasarim.net Adana’daki Web Tasarım Firmaları Adana web tasarım olarak Türkiye ve adana geneli olarak web tasarım ve SEO optimizasyonu hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz web sitesinin kurulumunu yapıyor mobil uyumlu tasarlıyoruz. SEO optimizasyonu yapılmış tasarımları kullanmanız siteniz için çok önemlidir.

Mobil uyumlu web sitesi nedir?

Web sitesi nin tasarımı  mobil uyumlu mu, nasıl anlaşılır, mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı varmıdır?

Adana’daki Web Tasarım Firmaları Mobil kullanım için optimize edilmemiş web siteleri,yani mobil uyumlu olmayan ya da responsive olmayan tasarıma sahip web siteleri  ziyaretçiyi olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanıtmanızı da engelleyecektir. Günümüzde internet kullanıcıları artık sadece ofis veya ev bilgisayarlarında ve tarayıcılarından internete erişmiyor. Aksine mobil cihazların internet tarayıcıları her an, her ortamda daha fazla kullanılarak internet erişimi yapılıyor. Mobil site uyumluluğu da tam bu noktada ele alınması gerek önemli bir konu halini alıyor.

Mobil Uyumlu Web Tasrım ;

Birwebtasarim.net Web sitenizi yaptırdınız çok şık ve modern görünüyor; sizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi tam olarak yansıttığını düşünüyorsunuz. Peki aslında sizin hitap ettiğiniz kitlenin internet erişiminin daha çok hangi kaynaktan geldiğini araştırdınız mı? Çoğunluk mobil tarayıcı üzerinden ise ve web sitenizin mobil uyumluluğu yani Responsive yapısı yok ise siz aslında kitlenize ulaşamıyorsunuz demek olacaktır. Web siteniz için harcadığınız, zaman, emek ve maliyet aslında her şeyi çöpe atmaktan başka bir şey olmayacaktır.

Daha tehlikelisi ise ürün veya hizmetiniz rakiplerinizden daha önde, daha başarılı olsa bile rakipleriniz her zaman sizin önünüzde olacaktır.

Mobil uyumlu web tasarımın  eksikliğini veya yetersizliğini rakamlara yansıttığımızda ise;

Sektörünüze göre, siteye erişim saatine göre , kayıp oranınız %80 lere kadar ulaşabilmektedir. Böyle bir kaybı göze almaktansa sizi, işinizi, hizmet verdiğiniz kitleyi tanıyıp buna uygun kurumsal bir mobil web sitesi planlaması yapabilecek uzman ekibimizle hemen tanışın.

Web performansınızı ,rakiplerinizi ,hizmet veya ürün grubunuzu inceleyerek, bulunduğunuz noktadan ulaşmanız gereken noktaya sizi hızlı bir şekilde ulaştıralım.Mobil uyumlu web sitenizi gerek tasarımı gerekse yazılımı ile dijital dünyaya birlikte açalım.

seo nedir neden gereklidir Adanadaki Web Tasarım Firmaları

SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

Adana SEO aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış biçimidir.

Birwebtasarim.net Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında (SERP) daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirmeler yapma sürecidir. SEO sayesinde web sitenizin performansını artırabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

SEO Açılımı Nedir?

SEO’nun açılımı: Search Engine Optimization. İngilizce kelimelerin kısaltılması olan SEO’nun Türkçe karşılığıise Arama Motoru Optimizasyonu’dur. SEO’nun kısa ve net olarak tanımını yapmak gerekirse, web sitelerinin Google arama motorunda yükselmesi, doğal olarak trafik artışı sağlaması için yapılan çalışmalardır.

Bölümler

  1. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?
  2. Arama Motorları Nasıl Çalışır?
  3. Anahtar Kelimeler SEO İçin Neden Önemlidir?
  4. İç Optimizasyon Nedir?
  5. SEO Performansını Nasıl Ölçebilirim?
  6. SEO ile İşimi Nasıl Geliştirebilirim?
  7. Sonuç

SEO Ne Demek? Öğrenmeye Hazır mısınız? O Zaman Başlayalım!

SEO, web sitesi trafiğini artırmak için kullanabileceğiniz çeşitli teknikler ve stratejiler içerir. Arama motorlarından gelen trafik, organik olarak da bilinmektedir. Ziyaretçiler, sunduğunuz şeyleri aktif olarak aramakta ve daha sık dönüşüm yapma eğilimindedir.

Birwebtasarim.net olarak siz değerli firma sahiplerinin hayal ettikleri projeleri yerine getirmeyi kendine prensip edinmiştir.

Benzer Makaleler

Bir Web Sitesi Oluşturma Süreci

feridkaplan

Ucuz Web Sitesi

feridkaplan

Nakliyat Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

feridkaplan

Yorum Yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA