Adana Web Tasarım; hizmeti başta adana olmak üzere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Web site tasarımı mobil uyumlu olup tüm mobil cihazlara uygun bir şekilde çalışmaktadır. Seo optimizasyon ayarları yapılmış ve Google’de ilk sayfaya geleceğiniz şekilde içerik dizaynı yapılıp sizlere teslim ediyoruz. ticari veya ticari olmayan amaçlarla dijital ortamda birçok kullanıcı ile iletişim kurmanıza olanak sağlayan platformdur. Tanıtım amacı ile internet tarayıcılarının görüntülemesine olanak sağlayan biçimlerde planlanan özel çalışmaların bütünlüğüdür. Tasarımsal olarak ihtiyaçların tamamlanmasının ardına tarayıcıların bunları okuması için HTML diline dönüştürülmesi gerekir. Bu alanda uzman kişiler web master (Front-End) olarak adlandırılır.

hakkimizda 1 Adana Web Tasarım

Adana Web tasarım (web site) yapım sürecinde birçok kriter ile çalışmalarınızı ayırabilirsiniz. Başta, Kurumsal web site, kişisel web site, landing page ve E-ticaret siteleri gibi birtakım kategorilere bölebiliriz. Firmaların kurumsal duruşuna uygun şekilde planlanan web site tasarımı işletmenizin sektördeki duruşunu ve kullanıcıların karar verme süreçlerini önemli oranda etkiler. Günümüz teknolojisinde internet kullanımı yaygınlaşması ile kullanıcılar artık bir işletme ile ilgili bilgi sahibi olabilmek adına ilk olarak web sitesini arar ve incelemeye başlar. Bu anlamda doğru planlanmış, kolay kullanım sunan, mesajları net bir şekilde veren firmanızın kurumsal duruşunu sergileyen ve son teknolojiler ile geliştirilmiş bir web sitesi büyük önem taşımaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi her anlamda bizleri değişikliğe sevk etmektedir. İnternet dünyasında olmaz ise olmazlardan bir tanesi de yapılan web sitesi tasarımı’nın Google ve kullanıcı dostu olmasıdır. Bu anlamda Google’ın dikkat ettiği birçok kriter vardır. Başta resimlerin optimize edilmiş olması, sayfa açılış süresinin hızlı olması, SSL sertifikası, her sayfa ve ürün için ayrı ayrı kurgulanmış meta etiketleri olması gibi. Birwebtasarım Digital web ajansı olarak site tasarımızın sonucu olarak bir yatırım getirisi de elde etmenizi hedefliyoruz. Bu doğrultuda bazı temel SEO ayaları çalışmaya dahil edilerek web sitenizi size teslim ediyor ve 1 yıl ücretsiz teknik destek sunuyoruz.

Mobil uyumlu web sitesi nedir?

Web sitesi nin tasarımı  mobil uyumlu mu, nasıl anlaşılır, mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı varmıdır?

Mobil kullanım için optimize edilmemiş web siteleri,yani mobil uyumlu olmayan ya da responsive olmayan tasarıma sahip web siteleri  ziyaretçiyi olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanıtmanızı da engelleyecektir. Günümüzde internet kullanıcıları artık sadece ofis veya ev bilgisayarlarında ve tarayıcılarından internete erişmiyor. Aksine mobil cihazların internet tarayıcıları her an, her ortamda daha fazla kullanılarak internet erişimi yapılıyor. Mobil site uyumluluğu da tam bu noktada ele alınması gerek önemli bir konu halini alıyor.

Mobil Uyumlu Web Tasrım ;

Mobil Uyumlu Web Siteleri Adana Web Tasarım

Web sitenizi yaptırdınız çok şık ve modern görünüyor; sizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi tam olarak yansıttığını düşünüyorsunuz. Peki aslında sizin hitap ettiğiniz kitlenin internet erişiminin daha çok hangi kaynaktan geldiğini araştırdınız mı? Çoğunluk mobil tarayıcı üzerinden ise ve web sitenizin mobil uyumluluğu yani Responsive yapısı yok ise siz aslında kitlenize ulaşamıyorsunuz demek olacaktır. Web siteniz için harcadığınız, zaman, emek ve maliyet aslında her şeyi çöpe atmaktan başka bir şey olmayacaktır.

Daha tehlikelisi ise ürün veya hizmetiniz rakiplerinizden daha önde, daha başarılı olsa bile rakipleriniz her zaman sizin önünüzde olacaktır.

Mobil uyumlu web tasarım ın  eksikliğini veya yetersizliğini rakamlara yansıttığımızda ise;

Sektörünüze göre, siteye erişim saatine göre , kayıp oranınız %80 lere kadar ulaşabilmektedir. Böyle bir kaybı göze almaktansa sizi, işinizi, hizmet verdiğiniz kitleyi tanıyıp buna uygun kurumsal bir mobil web sitesi planlaması yapabilecek uzman ekibimizle hemen tanışın.

Web performansınızı ,rakiplerinizi ,hizmet veya ürün grubunuzu inceleyerek, bulunduğunuz noktadan ulaşmanız gereken noktaya sizi hızlı bir şekilde ulaştıralım.Mobil uyumlu web sitenizi gerek tasarımı gerekse yazılımı ile dijital dünyaya birlikte açalım.