Adana SEO

feridkaplan

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) İLE 1. SAYFADA

Adana SEO İngilizce “Search Engine Optimization” deyiminin baş harflerinden oluşan kısaltmasıdır. Türkçe dilinde “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak da sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Adana SEO; arama motoru entegrasyonu anlamına gelir. Entegrasyonun amacı Web Sitelerinin/Sayfalarının arama motorlarında yapılan aramalarda üst sıralarda listelenmesini sağlamaktadır. Her geçen gün daha fazla kullanıcının aradığı hizmet, ürün, marka internette aratıldığı düşünülürse, SEO’nun da önemi ortaya çıkmaktadır. Bir Dünya Web Danışmanlığı ile arama motorlarında en iyi düzeyde yer alacaksınız!

SEO HİZMETİ Kurumsal Seo; Kurumsal firmaların internet üzerinden, gelir artırmasına yönelik yapılan, hedeflediği anahtar kelimelerde, arama motorlarında, en iyi dereceyi almasını amaçlayan aramamotoru optimizasyon işlemlerine nedir.. Firma olarak arama motoru optimizasyon hizmetini, tüm arama motorlarına yönelik yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ile kurumsal web & Ticari ünvanı web sitelerini, anahtar kelimelerinde, ilk Sayfa ya getirmek için çalışmalar yapıyoruz sektör rakip analiz ve daha fazlası

  • On-Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyon)
  • Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik
  • Rakip Analizi
  • Pazar Araştırması (Anahtar Kelime Seçimi)
  • İçerik Geliştirme
  • Link İnşası
  • Kontrol ve Raporlama
  • E-Ticaret Rakip Analizi

On-Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyon)

google hiz Adana SEO

Adana SEO Uzmanı olarak, bir web sitesi için SEO anlaşması yaptığımızda, ilk adımımız her zaman site içi optimizasyon olur. Hatasız, günümüzün standartlarına uygun, güncel SEO kurallarına göre web sitesindeki eksikleri ve hataların giderilmesi adına bir rapor hazırlarız. (Eğer bir yazılım ekibiniz yoksa ve web siteniz açık kaynak kodlu ise bu güncellemeler tarafımızdan da gerçekleştirilir ve sonuç raporlanır.)

Sayfa içi optimizasyon, son derece tecrübeli olduğumuz ve çok da severek yaptığımız ilk adımımızdır. Elbette bazı projelerde, tüm raporladığımız eksik ve hataların giderilmesi çok kolay olmasa da, raporumuzda belirtmiş olduğumuz maddelerin önem sırasına göre giderilmesi konusunda destek oluruz.

SEO Analizi

seo analiz Adana SEO

Seo Analizi: Bir web sitesinin arama motorlarına olan uygunluğunu, işlevsel veriler le analiz edip, çıkan sonuca göre site yapısını oluşturup, web sitesini arama motorlarına en uygun hale getirmek için yapılan çalışmaların bütünüdür. İletişim formunda sizde web sitenizin seo analizi ni ücretsiz yaptırabilirsiniz. Çıkan sonuca göre, web sitenize arama motoru optimizasyonu yapılması, eğer arama motorlarına uygunluk yok ise, arama motorlarına uygun web sitesi yaptırmak için, bize başvurabilirsiniz.Kurumsal Seo Hizmeti, Seçilen anahtar kelimelere göre, Site içi seo, organik dış seo çalışmaları, sosyal medya imlemeleri ve özel blog çalışmaları ile sitenizin faal ve değerli bir yapıya kavuşturmak buna bağlı olarak ilk sayfa hedefine kavuşmayı kapsamaktadır.Seo Hizmeti kapsamında seçilen arama kelime İlk sayfa içinde yer almasını kapsamaktadır.Seo Çalışma süresi; seçeceğiniz arama kelime gruplarına göre 3 ile 9 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Rakip Analizi

rakip analizi Adana SEO

SEO’da başarılı olmanın bir yolu da rakipleri doğru analiz edebilmekten geçer. Tabi bunun için öncelikle rakibi de doğru belirlemek gerekir.

Öncelikle bilinmelidir ki, arama sonuçlarında üst sıralarda olan her web sitesi rakip olarak ciddiye alınmamalıdır. Bunun sebebi, ne yazık ki son derece agresif ve illegal yollar izlenerek web sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkarılabilmesidir.

Doğru rakip, uzun süredir başarılı işler çıkaran, tasarımı, altyapısı ve içeriği ile kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği web sitelerden oluşur. Rakibi belirledikten sonraki aşama ise, rakibin doğru yaptığı ya da yanlış yaptığı işleri anlamak ve bunun üzerine nasıl fark yaratılacağının belirlenmesidir.

Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik

Backlink Adana SEO

Siteniz henüz birkaç aylık ise backlink profiliniz %80 temizdir.

Fakat daha önce bir SEO firması ile çalışma gerçekleştirmiş ya da kendi bünyenizde bir backlink çalışması gerçekleştirmişseniz eğer, link profiliniz kuvvetle muhtemel sağlıksızdır.

Backlink profilinizi ve anchor text (link alınan anahtar kelimeler) yoğunluğunuzu ölçmek adına, tüm dünyada çokça popüler olan Ahrefs, Majesticseo ve Open Site Explorer gibi profesyonel araçların yanı sıra Google Webmaster Tools’u kullanırız.

Sitenize gelen bağlantıları, tek tek inceler, bağlantıların veriliş şekline, anahtar kelimelere, bağlantı veren sitelere ve aldığınız backlink sayılarına göre listeler, iyi kötü işaretlemesi gerçekleştiririz.

Kalitesiz backlinklerin, neden kalitesiz olduğunu, kalite olanların da neden kaliteli olduğunu belirtip, kalitesiz backlinkleri temizleyebilmek adına Link Reddetme Aracı’nı kullanırız.

SEO

search engine optimization Adana SEO

SEO çalışmaları bu açıdan doğrudan pazarlama amacı dışında markanın imajını etkileyecek kurumsal dış yüzünü de olumlu yönde etkiler.

Örneğin 0-6 yaş arası çocuklara yönelik organik ürünler üreten ve üst gelir düzeyine hitap eden bir markayı düşünelim. Alanında hedef kitlesiyle adeta özdeş tutulan böyle bir markanın arama motorlarında da ilgili anahtar kelimer kullanıldığında üst sıralara çıkması beklenir. “Organik bebek ürünleri” yazıldığında sizin markanız yerine, organik bebek ürünleri alanında daha az tanınmış markalar üst sırada çıkıyorsa, marka imajınız bundan dolayı zedelenebilir.

Bu açıdan SEO, markanızı hafızalarda güçlü ve kalıcı tutmak için de hayati bir faaliyettir.

İçerik Geliştirme

icerik gelistirme Adana SEO

Bir web sitesi için içerik her şeydir ! Arama motorları algoritmaları her ne kadar sürekli değişse ve gelişse de, arama motorlarının içeriğe verdiği önem hiçbir zaman eksilmemiştir.

Zengin, özgün, güncel içeriğe sahip web siteleri her zaman başarılı olurlar.

Eğer editöryal ekibiniz varsa, nasıl kullanıcı dostu içerik oluşturacağınız konusunda sizi yönlendirir, eğer bu konuda bir ekibiniz yoksa bizzat kendi kadromuz ile size içerik geliştirme hizmeti sağlarız.

Link İnşası

link insasi Adana SEO

Link İnşası (Backlink Building), buraya kadar saydığımız adımları tamamladıktan ya da planladıktan sonra giriştiğimiz aşamadır. Ekibimiz link inşası konusunda son derece doğal, sosyal medya ağırlıklı, markanızı yükseltecek, tanınırlığınızı arttıracak bir yol izler.

Link inşa çalışmaları son derece titizlikle, düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Sağlık Kontrolü

Başarılı bir çok web sitesi, agresif SEO’ların Anti SEO saldırılarına maruz kalmaktadır. (Ne yazık ki biz de bu saldırılara Nisan 2013’ten beri aralıksız olarak maruz kalıyoruz.)

SEO saldırılarının bazılarını durdurmak ne yazık ki mümkün değildir, burada mühim olan zamanında fark etmek ve fark edildiği andan itibaren gerekli adımları atabilmektir.

Bu nedenle web sitenizi her gün izliyor, doğal olmayan değişiklikler yaşandığı zaman hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.

Raporlama

raporlama Adana SEO

SEO çalışmalarının etkisi anlık olarak sitenize yansımaz, SEO uzun vadeli bir iştir. Yapılan tüm değişikliklerin, anlık olarak raporlanması da işte bu yüzden çok önemlidir.

SEO Uzmanı, bir web sitesi için yaptığı tüm çalışmaları anlık olarak raporlar, bu raporlamayı da sizi rahatsız edecek şekilde gerçekleştirmez, web sitesine özel, iki tarafın da istediği an erişebildiği bir panel aracılığıyla gerçekleştirir.

Böylelikle Adana SEO için ödediğiniz ücretin, hem hangi kanallara aktarıldığını, çalışma düzenini, sitenin yükseliş performansını, sağlık sorunlarını anlık olarak da görmüş olursunuz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA